Football Stats
Herb Zbrojovka Brno
Zbrojovka BrnoŚr. pkt/mecz 2.45
Czechy / Czech Liga7 sierpnia 2026 19:00
Herb Slovan Liberec
Slovan LiberecŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Zbrojovka Brno

Streaki - Zbrojovka Brno

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Zbrojovka Brno — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Slovan Liberec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slovan Liberec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Slovan Liberec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Slovan Liberec — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Zbrojovka Brno

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 4.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu

Serie - Slovan Liberec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 2.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 3.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.08Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno01Herb Slovan LiberecSlovan Liberec
23.04Herb Slovan LiberecSlovan Liberec31Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno
30.10Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno30Herb Slovan LiberecSlovan Liberec
14.05Herb Slovan LiberecSlovan Liberec11Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno
22.01Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno03Herb Slovan LiberecSlovan Liberec

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zbrojovka Brno jest o 200% lepsza niż Slovan Liberec pod względem odsetku wygranych meczów.

Zbrojovka BrnoDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
2.60
2.20
2.40
Strzelone
2.20
1.30
1.75
Stracone
0.40
0.90
0.65
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Slovan LiberecDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.70
2.60
2.15
Strzelone
0.80
1.00
0.90
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
46%
41%
43%
Śr. strzały/mecz
14.00
12.10
13.00
Śr. faule/mecz
15.00
16.20
15.63

Ostatnie 10 meczów

Zbrojovka Brno jest o +120% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Zbrojovka Brno u siebie
1.00 gola/mecz
Slovan Liberec na wyjeździe

Progi bramkowe

Zbrojovka BrnoSlovan Liberec
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Zbrojovka Brno notuje o 8% wyższy wynik niż Slovan Liberec pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemZbrojovka BrnoSlovan Liberec
Match Corners AVG
10.29 (21/40)
11.00 (2/20)
10.21 (19/20)
Over 6.5 Corners
95% (20/21)
100% (2/2)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
81% (17/21)
50% (1/2)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
67% (14/21)
50% (1/2)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
52% (11/21)
50% (1/2)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
43% (9/21)
50% (1/2)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
29% (6/21)
50% (1/2)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
24% (5/21)
50% (1/2)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
19% (4/21)
50% (1/2)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
14% (3/21)
50% (1/2)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemZbrojovka BrnoSlovan Liberec
Corners Earned Match
4.97
5.15
4.80
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Corners Earned
199
103
96

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Slovan Liberec notuje o 55% wyższy wynik niż Zbrojovka Brno pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemZbrojovka BrnoSlovan Liberec
Match Cards AVG
4.97 (40/40)
3.90 (20/20)
6.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
10% (2/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Total Cards
199
78
121
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Slovan Liberec jest o 69% lepsza niż Zbrojovka Brno pod względem strzałów na mecz.

OgółemZbrojovka BrnoSlovan Liberec
Strzały / mecz
11.82
8.60
14.50
Strzały celne / mecz
4.36
3.60
5.00
Strzały niecelne / mecz
5.45
3.80
6.83
Skuteczność strzałów
13.1%
20.9%
9.2%
Strzały na gola
7.65
4.78
10.88
Strzały celne na gola
2.82
2.00
3.75
Strzały Over 10.5
55% (6/11)
20% (1/5)
83% (5/6)
Strzały Over 11.5
55% (6/11)
20% (1/5)
83% (5/6)
Strzały Over 12.5
55% (6/11)
20% (1/5)
83% (5/6)
Strzały Over 13.5
36% (4/11)
0% (0/5)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
27% (3/11)
0% (0/5)
50% (3/6)
Strzały celne Over 3.5
55% (6/11)
40% (2/5)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
45% (5/11)
20% (1/5)
67% (4/6)
Strzały celne Over 5.5
36% (4/11)
20% (1/5)
50% (3/6)
Strzały celne Over 6.5
9% (1/11)
0% (0/5)
17% (1/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Zbrojovka Brno notuje o 250% wyższy wynik niż Slovan Liberec pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemZbrojovka BrnoSlovan Liberec
Match Offsides AVG
2.40
2.40
2.40
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (5/5)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (8/10)
80% (4/5)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
40% (4/10)
40% (2/5)
40% (2/5)
Match Offsides Over 3.5 %
20% (2/10)
20% (1/5)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
0.90
1.40
0.40
Team Offsides Over 0.5 %
70% (7/10)
100% (5/5)
40% (2/5)
Team Offsides Over 1.5 %
20% (2/10)
40% (2/5)
0% (0/5)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/10)
0% (0/5)
0% (0/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Slovan Liberec jest o 81% lepsza niż Zbrojovka Brno pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemZbrojovka BrnoSlovan Liberec
xG (For)
1.47
1.04
1.89
xGA (Against)
1.00
1.26
0.74
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemZbrojovka BrnoSlovan Liberec
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00