Football Stats
Herb Sparta Praha
Sparta PrahaŚr. pkt/mecz 2.05
Czechy / Czech Liga15 sierpnia 2026 17:00
Herb Teplice
TepliceŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sparta Praha

6W — Sparta Praha4D0W — Teplice

Streaki - Sparta Praha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sparta Praha — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Sparta Praha — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sparta Praha — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Sparta Praha — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Teplice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Teplice — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Teplice — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Teplice — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Teplice — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Teplice — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Teplice — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Teplice — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Teplice — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Teplice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Teplice — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sparta Praha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 7.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Teplice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Teplice — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — wygrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Sparta PrahaSparta Praha41Herb TepliceTeplice
12.04Herb TepliceTeplice01Herb Sparta PrahaSparta Praha
09.11Herb Sparta PrahaSparta Praha22Herb TepliceTeplice
23.11Herb Sparta PrahaSparta Praha11Herb TepliceTeplice
27.07Herb TepliceTeplice14Herb Sparta PrahaSparta Praha
17.12Herb Sparta PrahaSparta Praha21Herb TepliceTeplice
19.08Herb TepliceTeplice11Herb Sparta PrahaSparta Praha
04.03Herb Sparta PrahaSparta Praha41Herb TepliceTeplice
10.09Herb TepliceTeplice22Herb Sparta PrahaSparta Praha
09.04Herb TepliceTeplice03Herb Sparta PrahaSparta Praha

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sparta Praha jest o 63% lepsza niż Teplice pod względem odsetku wygranych meczów.

Sparta PrahaDomWyjazdOgółem
Win %
90%
40%
65%
Śr. goli/mecz
3.70
2.40
3.05
Strzelone
2.80
1.10
1.95
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
70%
20%
45%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
61%
61%
61%
Śr. strzały/mecz
14.56
11.70
13.05
Śr. faule/mecz
10.56
13.30
12.00
TepliceDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
2.40
2.65
Strzelone
1.60
1.40
1.50
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
46%
46%
46%
Śr. strzały/mecz
12.20
10.80
11.50
Śr. faule/mecz
14.20
16.80
15.50

Ostatnie 10 meczów

Sparta Praha jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
Sparta Praha u siebie
1.40 gola/mecz
Teplice na wyjeździe

Progi bramkowe

Sparta PrahaTeplice
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sparta Praha notuje o 11% wyższy wynik niż Teplice pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSparta PrahaTeplice
Match Corners AVG
9.85 (39/40)
10.37 (19/20)
9.35 (20/20)
Over 6.5 Corners
82% (32/39)
84% (16/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
79% (15/19)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
54% (21/39)
58% (11/19)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
47% (9/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
42% (8/19)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
26% (10/39)
32% (6/19)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
21% (8/39)
32% (6/19)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/39)
26% (5/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
15% (6/39)
26% (5/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSparta PrahaTeplice
Corners Earned Match
5.00
5.70
4.30
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
200
114
86

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Teplice notuje o 9% wyższy wynik niż Sparta Praha pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSparta PrahaTeplice
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
4.50 (20/20)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
188
90
98
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Teplice jest o 21% lepsza niż Sparta Praha pod względem strzałów na mecz.

OgółemSparta PrahaTeplice
Strzały / mecz
13.50
12.20
14.80
Strzały celne / mecz
3.60
3.00
4.20
Strzały niecelne / mecz
6.20
6.00
6.40
Skuteczność strzałów
14.1%
13.1%
14.9%
Strzały na gola
7.11
7.63
6.73
Strzały celne na gola
1.89
1.88
1.91
Strzały Over 10.5
90% (9/10)
80% (4/5)
100% (5/5)
Strzały Over 11.5
90% (9/10)
80% (4/5)
100% (5/5)
Strzały Over 12.5
80% (8/10)
60% (3/5)
100% (5/5)
Strzały Over 13.5
70% (7/10)
40% (2/5)
100% (5/5)
Strzały Over 14.5
50% (5/10)
20% (1/5)
80% (4/5)
Strzały celne Over 3.5
60% (6/10)
60% (3/5)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
50% (5/10)
40% (2/5)
60% (3/5)
Strzały celne Over 5.5
20% (2/10)
20% (1/5)
20% (1/5)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/10)
0% (0/5)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sparta Praha notuje o 67% wyższy wynik niż Teplice pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSparta PrahaTeplice
Match Offsides AVG
1.78
1.75
1.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Match Offsides Over 2.5 %
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
0.78
1.00
0.60
Team Offsides Over 0.5 %
56% (5/9)
75% (3/4)
40% (2/5)
Team Offsides Over 1.5 %
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sparta Praha jest o 31% lepsza niż Teplice pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSparta PrahaTeplice
xG (For)
1.46
1.68
1.29
xGA (Against)
1.39
1.64
1.19
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSparta PrahaTeplice
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00