Football Stats
Herb Zbrojovka Brno
Zbrojovka BrnoŚr. pkt/mecz 2.40
Czechy / Czech Liga29 sierpnia 2026 17:00
Herb Zlin
ZlinŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Zbrojovka Brno

2W — Zbrojovka Brno4D2W — Zlin

Streaki - Zbrojovka Brno

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Zbrojovka Brno — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Zlin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zlin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zlin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zlin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zlin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zlin — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zlin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Zlin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Zlin — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Zlin — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Zlin — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Zlin — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Zlin — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Zlin — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zlin — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zlin — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Zlin — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Zbrojovka Brno

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 6.5 kartek w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 6.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Zlin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zlin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 20 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno32Herb ZlinZlin
11.04Herb ZlinZlin11Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno
01.09Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno12Herb ZlinZlin
28.05Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno00Herb ZlinZlin
04.03Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno11Herb ZlinZlin
10.09Herb ZlinZlin23Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno
13.02Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno00Herb ZlinZlin
13.09Herb ZlinZlin31Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zbrojovka Brno jest o 150% lepsza niż Zlin pod względem odsetku wygranych meczów.

Zbrojovka BrnoDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
2.70
3.00
2.85
Strzelone
2.20
2.10
2.15
Stracone
0.50
0.90
0.70
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
ZlinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
3.40
3.15
Strzelone
1.20
1.30
1.25
Stracone
1.70
2.10
1.90
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
43%
38%
41%
Śr. strzały/mecz
9.10
10.71
9.76
Śr. faule/mecz
14.80
13.43
14.24

Ostatnie 10 meczów

Zbrojovka Brno jest o +69% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Zbrojovka Brno u siebie
1.30 gola/mecz
Zlin na wyjeździe

Progi bramkowe

Zbrojovka BrnoZlin
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemZbrojovka BrnoZlin
Match Corners AVG
9.10 (20/40)
9.00 (4/20)
9.13 (16/20)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
75% (3/4)
94% (15/16)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
50% (2/4)
75% (12/16)
Over 8.5 Corners
40% (8/20)
25% (1/4)
44% (7/16)
Over 9.5 Corners
25% (5/20)
25% (1/4)
25% (4/16)
Over 10.5 Corners
20% (4/20)
25% (1/4)
19% (3/16)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
25% (1/4)
19% (3/16)
Over 12.5 Corners
15% (3/20)
25% (1/4)
13% (2/16)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
25% (1/4)
13% (2/16)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
25% (1/4)
6% (1/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemZbrojovka BrnoZlin
Corners Earned Match
4.58
5.10
4.05
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
40% (8/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
183
102
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Zbrojovka Brno notuje o 13% wyższy wynik niż Zlin pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemZbrojovka BrnoZlin
Match Cards AVG
3.58 (40/40)
3.80 (20/20)
3.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
143
76
67
Highest in a Match
8
8
5
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Zlin jest o 21% lepsza niż Zbrojovka Brno pod względem strzałów na mecz.

OgółemZbrojovka BrnoZlin
Strzały / mecz
9.50
8.60
10.40
Strzały celne / mecz
2.40
3.60
1.20
Strzały niecelne / mecz
4.60
3.80
5.40
Skuteczność strzałów
12.6%
20.9%
5.8%
Strzały na gola
7.92
4.78
17.33
Strzały celne na gola
2.00
2.00
2.00
Strzały Over 10.5
50% (5/10)
20% (1/5)
80% (4/5)
Strzały Over 11.5
40% (4/10)
20% (1/5)
60% (3/5)
Strzały Over 12.5
30% (3/10)
20% (1/5)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
10% (1/10)
0% (0/5)
20% (1/5)
Strzały Over 14.5
10% (1/10)
0% (0/5)
20% (1/5)
Strzały celne Over 3.5
20% (2/10)
40% (2/5)
0% (0/5)
Strzały celne Over 4.5
10% (1/10)
20% (1/5)
0% (0/5)
Strzały celne Over 5.5
10% (1/10)
20% (1/5)
0% (0/5)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/10)
0% (0/5)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Zbrojovka Brno notuje o 12% wyższy wynik niż Zlin pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemZbrojovka BrnoZlin
Match Offsides AVG
2.78
2.40
3.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
89% (8/9)
80% (4/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (4/9)
40% (2/5)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.33
1.40
1.25
Team Offsides Over 0.5 %
89% (8/9)
100% (5/5)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (3/9)
40% (2/5)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Zbrojovka Brno jest o 19% lepsza niż Zlin pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemZbrojovka BrnoZlin
xG (For)
0.97
1.04
0.88
xGA (Against)
1.41
1.26
1.60
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemZbrojovka BrnoZlin
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00