Football Stats
Herb Teplice
TepliceŚr. pkt/mecz 1.40
Czechy / Czech Liga30 sierpnia 2026 17:00
Herb FK Jablonec
FK JablonecŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Teplice

3W — Teplice1D6W — FK Jablonec

Streaki - Teplice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Teplice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Teplice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Teplice — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Teplice — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Teplice — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FK Jablonec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Jablonec — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FK Jablonec — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • FK Jablonec — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • FK Jablonec — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FK Jablonec — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • FK Jablonec — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Teplice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Teplice — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - FK Jablonec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Jablonec — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 5.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 6.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb TepliceTeplice20Herb FK JablonecFK Jablonec
31.01Herb FK JablonecFK Jablonec10Herb TepliceTeplice
23.08Herb TepliceTeplice01Herb FK JablonecFK Jablonec
06.04Herb TepliceTeplice01Herb FK JablonecFK Jablonec
02.11Herb FK JablonecFK Jablonec30Herb TepliceTeplice
06.12Herb FK JablonecFK Jablonec32Herb TepliceTeplice
06.08Herb TepliceTeplice00Herb FK JablonecFK Jablonec
28.05Herb FK JablonecFK Jablonec02Herb TepliceTeplice
26.02Herb FK JablonecFK Jablonec41Herb TepliceTeplice
03.09Herb TepliceTeplice32Herb FK JablonecFK Jablonec

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Jablonec jest o 43% lepsza niż Teplice pod względem odsetku wygranych meczów.

TepliceDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.40
1.60
1.50
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Posiadanie piłki
47%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
12.30
11.13
11.78
Śr. faule/mecz
14.30
18.00
15.94
FK JablonecDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
0.80
2.20
1.50
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Posiadanie piłki
56%
44%
50%
Śr. strzały/mecz
14.00
9.38
11.69
Śr. faule/mecz
14.44
13.56
14.00

Ostatnie 10 meczów

Teplice jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Teplice u siebie
1.10 gola/mecz
FK Jablonec na wyjeździe

Progi bramkowe

TepliceFK Jablonec
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemTepliceFK Jablonec
Match Corners AVG
9.94 (36/40)
9.67 (18/20)
10.22 (18/20)
Over 6.5 Corners
86% (31/36)
78% (14/18)
94% (17/18)
Over 7.5 Corners
81% (29/36)
67% (12/18)
94% (17/18)
Over 8.5 Corners
61% (22/36)
50% (9/18)
72% (13/18)
Over 9.5 Corners
53% (19/36)
50% (9/18)
56% (10/18)
Over 10.5 Corners
39% (14/36)
39% (7/18)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
22% (8/36)
22% (4/18)
22% (4/18)
Over 12.5 Corners
14% (5/36)
11% (2/18)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
11% (4/36)
11% (2/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/36)
6% (1/18)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTepliceFK Jablonec
Corners Earned Match
4.92
4.10
5.75
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
25% (5/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
197
82
115

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Teplice notuje o 35% wyższy wynik niż FK Jablonec pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTepliceFK Jablonec
Match Cards AVG
4.22 (40/40)
4.85 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Total Cards
169
97
72
Highest in a Match
11
11
7
Lowest in a Match
0
1
0

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Teplice jest o 41% lepsza niż FK Jablonec pod względem strzałów na mecz.

OgółemTepliceFK Jablonec
Strzały / mecz
12.89
14.80
10.50
Strzały celne / mecz
3.67
4.20
3.00
Strzały niecelne / mecz
5.67
6.40
4.75
Skuteczność strzałów
13.8%
14.9%
11.9%
Strzały na gola
7.25
6.73
8.40
Strzały celne na gola
2.06
1.91
2.40
Strzały Over 10.5
67% (6/9)
100% (5/5)
25% (1/4)
Strzały Over 11.5
67% (6/9)
100% (5/5)
25% (1/4)
Strzały Over 12.5
67% (6/9)
100% (5/5)
25% (1/4)
Strzały Over 13.5
67% (6/9)
100% (5/5)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
56% (5/9)
80% (4/5)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
44% (4/9)
60% (3/5)
25% (1/4)
Strzały celne Over 4.5
44% (4/9)
60% (3/5)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FK Jablonec notuje o 233% wyższy wynik niż Teplice pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemTepliceFK Jablonec
Match Offsides AVG
2.00
1.80
2.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
56% (5/9)
40% (2/5)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
20% (1/5)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
1.22
0.60
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (6/9)
40% (2/5)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (4/9)
20% (1/5)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Teplice jest o 41% lepsza niż FK Jablonec pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemTepliceFK Jablonec
xG (For)
1.12
1.29
0.91
xGA (Against)
1.15
1.19
1.11
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTepliceFK Jablonec
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00