Football Stats
Herb FK Jablonec
FK JablonecŚr. pkt/mecz 1.55
Czechy / Czech Liga6 września 2026 15:00
Herb Slovan Liberec
Slovan LiberecŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FK Jablonec

Streaki - FK Jablonec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Jablonec — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FK Jablonec — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • FK Jablonec — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • FK Jablonec — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FK Jablonec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FK Jablonec — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FK Jablonec — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Slovan Liberec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slovan Liberec — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Slovan Liberec — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Slovan Liberec — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - FK Jablonec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Jablonec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Slovan Liberec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slovan Liberec — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.05Herb FK JablonecFK Jablonec21Herb Slovan LiberecSlovan Liberec
25.04Herb FK JablonecFK Jablonec12Herb Slovan LiberecSlovan Liberec
25.10Herb Slovan LiberecSlovan Liberec02Herb FK JablonecFK Jablonec
08.03Herb FK JablonecFK Jablonec00Herb Slovan LiberecSlovan Liberec
05.10Herb Slovan LiberecSlovan Liberec05Herb FK JablonecFK Jablonec
24.02Herb Slovan LiberecSlovan Liberec33Herb FK JablonecFK Jablonec
17.09Herb FK JablonecFK Jablonec11Herb Slovan LiberecSlovan Liberec
15.04Herb FK JablonecFK Jablonec11Herb Slovan LiberecSlovan Liberec
22.10Herb Slovan LiberecSlovan Liberec20Herb FK JablonecFK Jablonec
26.02Herb Slovan LiberecSlovan Liberec11Herb FK JablonecFK Jablonec

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Jablonec jest o 25% lepsza niż Slovan Liberec pod względem odsetku wygranych meczów.

FK JablonecDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
0.80
2.20
1.50
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Posiadanie piłki
56%
44%
50%
Śr. strzały/mecz
14.00
8.00
11.00
Śr. faule/mecz
14.44
13.89
14.17
Slovan LiberecDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.70
2.10
1.90
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
47%
44%
46%
Śr. strzały/mecz
14.70
11.67
13.26
Śr. faule/mecz
14.70
13.67
14.21

Ostatnie 10 meczów

FK Jablonec jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
FK Jablonec u siebie
1.10 gola/mecz
Slovan Liberec na wyjeździe

Progi bramkowe

FK JablonecSlovan Liberec
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFK JablonecSlovan Liberec
Match Corners AVG
9.86 (36/40)
9.89 (18/20)
9.83 (18/20)
Over 6.5 Corners
94% (34/36)
94% (17/18)
94% (17/18)
Over 7.5 Corners
89% (32/36)
94% (17/18)
83% (15/18)
Over 8.5 Corners
67% (24/36)
72% (13/18)
61% (11/18)
Over 9.5 Corners
50% (18/36)
50% (9/18)
50% (9/18)
Over 10.5 Corners
36% (13/36)
33% (6/18)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
22% (8/36)
17% (3/18)
28% (5/18)
Over 12.5 Corners
14% (5/36)
11% (2/18)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
8% (3/36)
6% (1/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
6% (2/36)
6% (1/18)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFK JablonecSlovan Liberec
Corners Earned Match
5.50
5.65
5.35
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
220
113
107

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Slovan Liberec notuje o 70% wyższy wynik niż FK Jablonec pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFK JablonecSlovan Liberec
Match Cards AVG
4.80 (40/40)
3.55 (20/20)
6.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
45% (9/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
15% (3/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
5% (1/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
0% (0/20)
25% (5/20)
Total Cards
192
71
121
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
0
0
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Slovan Liberec jest o 38% lepsza niż FK Jablonec pod względem strzałów na mecz.

OgółemFK JablonecSlovan Liberec
Strzały / mecz
12.90
10.50
14.50
Strzały celne / mecz
4.20
3.00
5.00
Strzały niecelne / mecz
6.00
4.75
6.83
Skuteczność strzałów
10.1%
11.9%
9.2%
Strzały na gola
9.92
8.40
10.88
Strzały celne na gola
3.23
2.40
3.75
Strzały Over 10.5
60% (6/10)
25% (1/4)
83% (5/6)
Strzały Over 11.5
60% (6/10)
25% (1/4)
83% (5/6)
Strzały Over 12.5
60% (6/10)
25% (1/4)
83% (5/6)
Strzały Over 13.5
50% (5/10)
25% (1/4)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
40% (4/10)
25% (1/4)
50% (3/6)
Strzały celne Over 3.5
50% (5/10)
25% (1/4)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
50% (5/10)
25% (1/4)
67% (4/6)
Strzały celne Over 5.5
40% (4/10)
25% (1/4)
50% (3/6)
Strzały celne Over 6.5
20% (2/10)
25% (1/4)
17% (1/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FK Jablonec notuje o 400% wyższy wynik niż Slovan Liberec pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFK JablonecSlovan Liberec
Match Offsides AVG
2.33
2.25
2.40
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (7/9)
75% (3/4)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
1.11
2.00
0.40
Team Offsides Over 0.5 %
67% (6/9)
100% (4/4)
40% (2/5)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (3/9)
75% (3/4)
0% (0/5)
Team Offsides Over 2.5 %
11% (1/9)
25% (1/4)
0% (0/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Slovan Liberec jest o 107% lepsza niż FK Jablonec pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFK JablonecSlovan Liberec
xG (For)
1.46
0.91
1.89
xGA (Against)
0.91
1.11
0.74
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFK JablonecSlovan Liberec
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 4.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00