Football Stats
Herb Teplice
TepliceŚr. pkt/mecz 1.55
Czechy / Czech Liga12 września 2026 15:00
Herb Slavia Praha
Slavia PrahaŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Teplice

1W — Teplice2D7W — Slavia Praha

Streaki - Teplice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Teplice — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Teplice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Teplice — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Teplice — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Teplice — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Slavia Praha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slavia Praha — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slavia Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slavia Praha — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slavia Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slavia Praha — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slavia Praha — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slavia Praha — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Slavia Praha — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Slavia Praha — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Slavia Praha — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Slavia Praha — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Slavia Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Slavia Praha — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Teplice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Teplice — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu

Serie - Slavia Praha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slavia Praha — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavia Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.12Herb TepliceTeplice12Herb Slavia PrahaSlavia Praha
09.08Herb Slavia PrahaSlavia Praha30Herb TepliceTeplice
15.12Herb TepliceTeplice10Herb Slavia PrahaSlavia Praha
17.08Herb Slavia PrahaSlavia Praha21Herb TepliceTeplice
10.03Herb Slavia PrahaSlavia Praha40Herb TepliceTeplice
01.10Herb TepliceTeplice00Herb Slavia PrahaSlavia Praha
18.02Herb TepliceTeplice11Herb Slavia PrahaSlavia Praha
31.08Herb Slavia PrahaSlavia Praha60Herb TepliceTeplice
28.11Herb Slavia PrahaSlavia Praha30Herb TepliceTeplice
30.07Herb TepliceTeplice13Herb Slavia PrahaSlavia Praha

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Slavia Praha jest o 50% lepsza niż Teplice pod względem odsetku wygranych meczów.

TepliceDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
3.00
2.85
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Posiadanie piłki
46%
46%
46%
Śr. strzały/mecz
11.80
11.13
11.50
Śr. faule/mecz
14.80
18.00
16.22
Slavia PrahaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.40
3.10
3.25
Strzelone
2.50
2.00
2.25
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
54%
57%
Śr. strzały/mecz
14.13
17.79
Śr. faule/mecz
15.00
13.79

Ostatnie 10 meczów

Slavia Praha jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Teplice u siebie
2.00 gola/mecz
Slavia Praha na wyjeździe

Progi bramkowe

TepliceSlavia Praha
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Slavia Praha notuje o 20% wyższy wynik niż Teplice pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemTepliceSlavia Praha
Match Corners AVG
10.34 (32/40)
9.50 (18/20)
11.43 (14/20)
Over 6.5 Corners
81% (26/32)
78% (14/18)
86% (12/14)
Over 7.5 Corners
75% (24/32)
67% (12/18)
86% (12/14)
Over 8.5 Corners
63% (20/32)
50% (9/18)
79% (11/14)
Over 9.5 Corners
53% (17/32)
44% (8/18)
64% (9/14)
Over 10.5 Corners
44% (14/32)
33% (6/18)
57% (8/14)
Over 11.5 Corners
31% (10/32)
17% (3/18)
50% (7/14)
Over 12.5 Corners
19% (6/32)
11% (2/18)
29% (4/14)
Over 13.5 Corners
19% (6/32)
11% (2/18)
29% (4/14)
Over 14.5 Corners
16% (5/32)
6% (1/18)
29% (4/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTepliceSlavia Praha
Corners Earned Match
5.63
4.25
7.00
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
60% (12/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
30% (6/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Corners Earned
225
85
140

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Teplice notuje o 29% wyższy wynik niż Slavia Praha pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTepliceSlavia Praha
Match Cards AVG
4.30 (40/40)
4.85 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
172
97
75
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Slavia Praha jest o 18% lepsza niż Teplice pod względem strzałów na mecz.

OgółemTepliceSlavia Praha
Strzały / mecz
16.27
14.80
17.50
Strzały celne / mecz
5.09
4.20
5.83
Strzały niecelne / mecz
6.64
6.40
6.83
Skuteczność strzałów
15.6%
14.9%
16.2%
Strzały na gola
6.39
6.73
6.18
Strzały celne na gola
2.00
1.91
2.06
Strzały Over 10.5
82% (9/11)
100% (5/5)
67% (4/6)
Strzały Over 11.5
82% (9/11)
100% (5/5)
67% (4/6)
Strzały Over 12.5
82% (9/11)
100% (5/5)
67% (4/6)
Strzały Over 13.5
82% (9/11)
100% (5/5)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
73% (8/11)
80% (4/5)
67% (4/6)
Strzały celne Over 3.5
73% (8/11)
60% (3/5)
83% (5/6)
Strzały celne Over 4.5
73% (8/11)
60% (3/5)
83% (5/6)
Strzały celne Over 5.5
27% (3/11)
20% (1/5)
33% (2/6)
Strzały celne Over 6.5
18% (2/11)
0% (0/5)
33% (2/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Slavia Praha notuje o 233% wyższy wynik niż Teplice pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemTepliceSlavia Praha
Match Offsides AVG
2.00
1.80
2.20
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (5/5)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
60% (6/10)
40% (2/5)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
20% (2/10)
20% (1/5)
20% (1/5)
Match Offsides Over 3.5 %
20% (2/10)
20% (1/5)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
1.30
0.60
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
70% (7/10)
40% (2/5)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (4/10)
20% (1/5)
60% (3/5)
Team Offsides Over 2.5 %
10% (1/10)
0% (0/5)
20% (1/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Slavia Praha jest o 84% lepsza niż Teplice pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemTepliceSlavia Praha
xG (For)
1.88
1.29
2.36
xGA (Against)
1.12
1.19
1.06
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTepliceSlavia Praha
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Under 2.5
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00