Football Stats
Herb Sigma Olomouc
Sigma OlomoucŚr. pkt/mecz 1.75
Czechy / Czech Liga19 września 2026 15:00
Herb Sparta Praha
Sparta PrahaŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sigma Olomouc

Streaki - Sigma Olomouc

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sigma Olomouc — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • Sigma Olomouc — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sparta Praha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sparta Praha — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Sparta Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sparta Praha — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Sparta Praha — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sparta Praha — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sparta Praha — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Sigma Olomouc

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sigma Olomouc — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Sparta Praha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 7.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.12Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc01Herb Sparta PrahaSparta Praha
10.08Herb Sparta PrahaSparta Praha10Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc
24.05Herb Sparta PrahaSparta Praha11Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc
01.03Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc12Herb Sparta PrahaSparta Praha
27.09Herb Sparta PrahaSparta Praha23Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc
28.04Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc14Herb Sparta PrahaSparta Praha
23.07Herb Sparta PrahaSparta Praha20Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc
07.05Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc01Herb Sparta PrahaSparta Praha
28.01Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc11Herb Sparta PrahaSparta Praha
14.08Herb Sparta PrahaSparta Praha20Herb Sigma OlomoucSigma Olomouc

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sparta Praha jest o 9% lepsza niż Sigma Olomouc pod względem odsetku wygranych meczów.

Sigma OlomoucDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
3.10
3.15
Strzelone
1.80
1.80
1.80
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
60%
90%
75%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
55%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
16.60
12.00
14.42
Śr. faule/mecz
12.70
11.56
12.16
Sparta PrahaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
3.10
2.50
2.80
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
62%
62%
62%
Śr. strzały/mecz
14.50
10.10
12.06
Śr. faule/mecz
11.13
11.60
11.39

Ostatnie 10 meczów

Sigma Olomouc jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Sigma Olomouc u siebie
1.20 gola/mecz
Sparta Praha na wyjeździe

Progi bramkowe

Sigma OlomoucSparta Praha
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sparta Praha notuje o 8% wyższy wynik niż Sigma Olomouc pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSigma OlomoucSparta Praha
Match Corners AVG
11.03 (36/40)
10.63 (19/20)
11.47 (17/20)
Over 6.5 Corners
94% (34/36)
95% (18/19)
94% (16/17)
Over 7.5 Corners
86% (31/36)
84% (16/19)
88% (15/17)
Over 8.5 Corners
75% (27/36)
79% (15/19)
71% (12/17)
Over 9.5 Corners
64% (23/36)
68% (13/19)
59% (10/17)
Over 10.5 Corners
47% (17/36)
42% (8/19)
53% (9/17)
Over 11.5 Corners
36% (13/36)
32% (6/19)
41% (7/17)
Over 12.5 Corners
31% (11/36)
21% (4/19)
41% (7/17)
Over 13.5 Corners
28% (10/36)
21% (4/19)
35% (6/17)
Over 14.5 Corners
25% (9/36)
16% (3/19)
35% (6/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSigma OlomoucSparta Praha
Corners Earned Match
5.38
4.70
6.05
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Corners Earned
215
94
121

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSigma OlomoucSparta Praha
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
4.10 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
166
82
84
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemSigma OlomoucSparta Praha
Strzały / mecz
12.40
12.60
12.20
Strzały celne / mecz
3.80
4.60
3.00
Strzały niecelne / mecz
5.50
5.00
6.00
Skuteczność strzałów
12.9%
12.7%
13.1%
Strzały na gola
7.75
7.88
7.63
Strzały celne na gola
2.38
2.88
1.88
Strzały Over 10.5
70% (7/10)
60% (3/5)
80% (4/5)
Strzały Over 11.5
70% (7/10)
60% (3/5)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
60% (6/10)
60% (3/5)
60% (3/5)
Strzały Over 13.5
50% (5/10)
60% (3/5)
40% (2/5)
Strzały Over 14.5
40% (4/10)
60% (3/5)
20% (1/5)
Strzały celne Over 3.5
60% (6/10)
60% (3/5)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
40% (4/10)
40% (2/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 5.5
30% (3/10)
40% (2/5)
20% (1/5)
Strzały celne Over 6.5
20% (2/10)
40% (2/5)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemSigma OlomoucSparta Praha
Match Offsides AVG
2.78
3.60
1.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (7/9)
100% (5/5)
50% (2/4)
Match Offsides Over 2.5 %
56% (5/9)
80% (4/5)
25% (1/4)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
20% (1/5)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
78% (7/9)
80% (4/5)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sparta Praha jest o 51% lepsza niż Sigma Olomouc pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSigma OlomoucSparta Praha
xG (For)
1.37
1.11
1.68
xGA (Against)
1.35
1.12
1.64
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSigma OlomoucSparta Praha
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Zbrojovka Brno6411132.17
3Slovan Liberec6411132.17
4Mlada Boleslav5320112.20
5Sigma Olomouc6312101.67
6FK Jablonec5311102.00
7Teplice6312101.67
8Sparta Praha630391.50
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové521271.40
11Bohemians 1905513161.20
12Plzen513161.20
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00