Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Vasas
Streaki - Vasas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vasas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Vasas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Vasas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vasas — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Vasas — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Vasas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vasas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Gyori ETO FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gyori ETO FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gyori ETO FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gyori ETO FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gyori ETO FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gyori ETO FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Gyori ETO FC — powyżej 2.5 spalonych (3/3, 100%)
- Gyori ETO FC — powyżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
- Gyori ETO FC — poniżej 12.5 rożnych (3/3, 100%)
- Gyori ETO FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Gyori ETO FC — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Vasas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vasas — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vasas — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Vasas — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vasas — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Vasas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vasas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Gyori ETO FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gyori ETO FC — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vasas jest o 17% lepsza niż Gyori ETO FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vasas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.50 | 2.75 |
Strzelone | 2.20 | 1.90 | 2.05 |
Stracone | 0.80 | 0.60 | 0.70 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 70% | 60% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Gyori ETO FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.70 | 3.05 |
Strzelone | 1.80 | 2.30 | 2.05 |
Stracone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.05.2026Wvs Ajka2-1
- 10.05.2026Lvs Budapest Honved1-3
- 04.05.2026Wvs Budafoki LC3-2
- 26.04.2026Wvs Fehérvár FC2-0
- 20.04.2026Lvs BVSC0-2
- 11.04.2026Wvs Szentlőrinc SE4-0
- 05.04.2026Wvs Szeged 20114-0
- 22.03.2026Wvs Soroksar3-1
- 16.03.2026Wvs Mezokovesd-zsory2-0
- 08.03.2026Wvs Kozarmisleny FC6-0
- 21.07.2026Wvs Atert Bissen6-2
- 14.07.2026Dvs Vikingur Reykjavik2-2
- 07.07.2026Lvs Vikingur Reykjavik0-1
- 16.05.2026Wvs Kisvarda FC1-0
- 02.05.2026Wvs Diosgyori VTK4-0
- 26.04.2026Dvs Debreceni VSC1-1
- 22.04.2026Dvs Ferencvarosi TC2-2
- 19.04.2026Wvs Ferencvarosi TC1-0
- 10.04.2026Wvs Puskas Academy4-1
- 05.04.2026Wvs Nyiregyhaza1-0
Progi bramkowe
| Vasas | Gyori ETO FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Vasas | Gyori ETO FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Vasas | Gyori ETO FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Vasas | Gyori ETO FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (3/40) | — | 10.00 (3/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 7.5 Corners | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 8.5 Corners | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 9.5 Corners | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 10.5 Corners | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 11.5 Corners | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Vasas | Gyori ETO FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.00 | — | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Corners Earned | 15 | — | 15 |
| Ogółem | Vasas | Gyori ETO FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.00 | — | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 4.5 Corners Against | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/3) | — | 0% (0/3) |
Corners Against | 15 | — | 15 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Vasas | Gyori ETO FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.33 (3/3) | — | 6.33 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 2.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 3.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 4.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 5.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 6.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 7.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Total Cards | 19 | — | 19 |
Highest in a Match | 9 | — | 9 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vasas | Gyori ETO FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

