Football Stats
Herb Budapest Honved
Budapest HonvedŚr. pkt/mecz 1.65
Węgry / NB I14 sierpnia 2026 17:30
Herb Vasas
VasasŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Budapest Honved

6W — Budapest Honved1D3W — Vasas

Streaki - Budapest Honved

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Budapest Honved — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Budapest Honved — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Budapest Honved — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Budapest Honved — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — powyżej 6.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 3.5 kartek (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Budapest Honved — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Vasas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vasas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vasas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vasas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vasas — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vasas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vasas — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Vasas — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Vasas — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Vasas — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Vasas — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Vasas — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Vasas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Vasas — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Vasas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)

Serie - Budapest Honved

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Budapest Honved — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Vasas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vasas — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasas — jest niepokonany w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasas — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb Budapest HonvedBudapest Honved12Herb VasasVasas
10.05Herb Budapest HonvedBudapest Honved31Herb VasasVasas
24.11Herb VasasVasas12Herb Budapest HonvedBudapest Honved
25.05Herb VasasVasas22Herb Budapest HonvedBudapest Honved
30.11Herb Budapest HonvedBudapest Honved10Herb VasasVasas
06.05Herb Budapest HonvedBudapest Honved03Herb VasasVasas
06.11Herb VasasVasas30Herb Budapest HonvedBudapest Honved
09.04Herb VasasVasas01Herb Budapest HonvedBudapest Honved
10.11Herb Budapest HonvedBudapest Honved20Herb VasasVasas
21.08Herb VasasVasas12Herb Budapest HonvedBudapest Honved

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vasas jest o 33% lepsza niż Budapest Honved pod względem odsetku wygranych meczów.

Budapest HonvedDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
3.00
2.65
Strzelone
1.40
1.80
1.60
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
VasasDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.60
2.20
2.90
Strzelone
2.60
1.60
2.10
Stracone
1.00
0.60
0.80
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Vasas jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Budapest Honved u siebie
1.60 gola/mecz
Vasas na wyjeździe

Progi bramkowe

Budapest HonvedVasas
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
25% (5/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Budapest Honved notuje o 53% wyższy wynik niż Vasas pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBudapest HonvedVasas
Match Corners AVG
7.00 (4/40)
7.67 (3/20)
5.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
75% (3/4)
100% (3/3)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
50% (2/4)
67% (2/3)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBudapest HonvedVasas
Corners Earned Match
4.25
5.00
2.00
More Corners Than Opponent
50% (2/4)
67% (2/3)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
75% (3/4)
100% (3/3)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
75% (3/4)
100% (3/3)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Corners Earned
17
15
2

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Vasas notuje o 67% wyższy wynik niż Budapest Honved pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBudapest HonvedVasas
Match Cards AVG
3.50 (4/4)
3.00 (3/3)
5.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
50% (2/4)
33% (1/3)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
25% (1/4)
0% (0/3)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/4)
0% (0/3)
0% (0/1)
Total Cards
14
9
5
Highest in a Match
5
4
5
Lowest in a Match
2
2
5

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBudapest HonvedVasas
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
NB I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Puskas Academy6402122.00
2Ujpest6312101.67
3Gyori ETO FC523091.80
4MTK Budapest623191.50
5Vasas622281.33
6Paks622281.33
7Ferencvarosi TC421171.75
8Nyiregyhaza621371.17
9Budapest Honved513161.20
10Kisvarda FC613261.00
11Debreceni VSC613261.00
12Zalaegerszegi TE610530.50