Football Stats
Herb Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TCŚr. pkt/mecz 2.00
Węgry / NB I22 sierpnia 2026 17:00
Herb Budapest Honved
Budapest HonvedŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Ferencvarosi TC

Streaki - Ferencvarosi TC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/18, 78%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ferencvarosi TC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Budapest Honved

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Budapest Honved — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Budapest Honved — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Budapest Honved — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Budapest Honved — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Budapest Honved — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Budapest Honved — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — powyżej 6.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 3.5 kartek (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)

Serie - Ferencvarosi TC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 12.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ferencvarosi TC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Budapest Honved

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Budapest Honved — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.04Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC30Herb Budapest HonvedBudapest Honved
13.11Herb Budapest HonvedBudapest Honved02Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
28.08Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC31Herb Budapest HonvedBudapest Honved
16.04Herb Budapest HonvedBudapest Honved12Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
18.12Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC10Herb Budapest HonvedBudapest Honved
11.09Herb Budapest HonvedBudapest Honved01Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
08.05Herb Budapest HonvedBudapest Honved12Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
20.02Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC10Herb Budapest HonvedBudapest Honved
21.11Herb Budapest HonvedBudapest Honved01Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
16.06Herb Budapest HonvedBudapest Honved02Herb Ferencvarosi TCFerencvarosi TC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ferencvarosi TC jest o 38% lepsza niż Budapest Honved pod względem odsetku wygranych meczów.

Ferencvarosi TCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
2.00
2.60
2.30
Strzelone
1.50
1.70
1.60
Stracone
0.50
0.90
0.70
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Budapest HonvedDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
3.00
2.75
Strzelone
1.40
1.80
1.60
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Budapest Honved jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Ferencvarosi TC u siebie
1.80 gola/mecz
Budapest Honved na wyjeździe

Progi bramkowe

Ferencvarosi TCBudapest Honved
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ferencvarosi TC notuje o 28% wyższy wynik niż Budapest Honved pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFerencvarosi TCBudapest Honved
Match Corners AVG
9.25 (12/40)
9.78 (9/20)
7.67 (3/20)
Over 6.5 Corners
100% (12/12)
100% (9/9)
100% (3/3)
Over 7.5 Corners
75% (9/12)
78% (7/9)
67% (2/3)
Over 8.5 Corners
50% (6/12)
67% (6/9)
0% (0/3)
Over 9.5 Corners
33% (4/12)
44% (4/9)
0% (0/3)
Over 10.5 Corners
33% (4/12)
44% (4/9)
0% (0/3)
Over 11.5 Corners
33% (4/12)
44% (4/9)
0% (0/3)
Over 12.5 Corners
0% (0/12)
0% (0/9)
0% (0/3)
Over 13.5 Corners
0% (0/12)
0% (0/9)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/12)
0% (0/9)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFerencvarosi TCBudapest Honved
Corners Earned Match
4.67
4.61
5.00
More Corners Than Opponent
43% (9/21)
39% (7/18)
67% (2/3)
Over 2.5 Corners Earned
81% (17/21)
78% (14/18)
100% (3/3)
Over 3.5 Corners Earned
67% (14/21)
61% (11/18)
100% (3/3)
Over 4.5 Corners Earned
48% (10/21)
50% (9/18)
33% (1/3)
Over 5.5 Corners Earned
33% (7/21)
33% (6/18)
33% (1/3)
Over 6.5 Corners Earned
24% (5/21)
22% (4/18)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/21)
11% (2/18)
0% (0/3)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/21)
6% (1/18)
0% (0/3)
Corners Earned
98
83
15

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ferencvarosi TC notuje o 53% wyższy wynik niż Budapest Honved pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFerencvarosi TCBudapest Honved
Match Cards AVG
4.39 (23/23)
4.60 (20/20)
3.00 (3/3)
Over 0.5 Cards
96% (22/23)
95% (19/20)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
91% (21/23)
90% (18/20)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
78% (18/23)
80% (16/20)
67% (2/3)
Over 3.5 Cards
61% (14/23)
65% (13/20)
33% (1/3)
Over 4.5 Cards
43% (10/23)
50% (10/20)
0% (0/3)
Over 5.5 Cards
35% (8/23)
40% (8/20)
0% (0/3)
Over 6.5 Cards
13% (3/23)
15% (3/20)
0% (0/3)
Over 7.5 Cards
13% (3/23)
15% (3/20)
0% (0/3)
Total Cards
101
92
9
Highest in a Match
9
9
4
Lowest in a Match
0
0
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFerencvarosi TCBudapest Honved
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
NB I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Puskas Academy6402122.00
2Ujpest6312101.67
3Gyori ETO FC523091.80
4MTK Budapest623191.50
5Vasas622281.33
6Paks622281.33
7Ferencvarosi TC421171.75
8Nyiregyhaza621371.17
9Budapest Honved513161.20
10Kisvarda FC613261.00
11Debreceni VSC613261.00
12Zalaegerszegi TE610530.50