Football Stats
Herb Puskas Academy
Puskas AcademyŚr. pkt/mecz 1.35
Węgry / NB I19 września 2026 17:00
Herb Budapest Honved
Budapest HonvedŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Puskas Academy

Streaki - Puskas Academy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puskas Academy — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Puskas Academy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Puskas Academy — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Puskas Academy — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Puskas Academy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Puskas Academy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Puskas Academy — poniżej 3.5 spalonych (4/4, 100%)
  • Puskas Academy — poniżej 12.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Puskas Academy — poniżej 6.5 kartek (4/4, 100%)
  • Puskas Academy — powyżej 3.5 kartek łącznie (4/4, 100%)
  • Puskas Academy — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Puskas Academy — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Puskas Academy — powyżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
  • Puskas Academy — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Puskas Academy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)

Streaki - Budapest Honved

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Budapest Honved — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Budapest Honved — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Budapest Honved — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Budapest Honved — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Budapest Honved — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Budapest Honved — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budapest Honved — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — powyżej 6.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 3.5 kartek (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Budapest Honved — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)

Serie - Puskas Academy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Puskas Academy — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Puskas Academy — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Budapest Honved

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Budapest Honved — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Budapest Honved — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.05Herb Puskas AcademyPuskas Academy21Herb Budapest HonvedBudapest Honved
05.03Herb Budapest HonvedBudapest Honved31Herb Puskas AcademyPuskas Academy
15.10Herb Puskas AcademyPuskas Academy10Herb Budapest HonvedBudapest Honved
15.05Herb Puskas AcademyPuskas Academy12Herb Budapest HonvedBudapest Honved
26.02Herb Budapest HonvedBudapest Honved00Herb Puskas AcademyPuskas Academy
31.10Herb Puskas AcademyPuskas Academy31Herb Budapest HonvedBudapest Honved
27.02Herb Puskas AcademyPuskas Academy12Herb Budapest HonvedBudapest Honved
29.11Herb Budapest HonvedBudapest Honved01Herb Puskas AcademyPuskas Academy
04.11Herb Puskas AcademyPuskas Academy10Herb Budapest HonvedBudapest Honved
27.06Herb Puskas AcademyPuskas Academy21Herb Budapest HonvedBudapest Honved

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Puskas AcademyDomWyjazdOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
3.00
2.60
2.80
Strzelone
1.20
1.60
1.40
Stracone
1.80
1.00
1.40
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Budapest HonvedDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
3.00
2.75
Strzelone
1.40
1.80
1.60
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Budapest Honved jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Puskas Academy u siebie
1.80 gola/mecz
Budapest Honved na wyjeździe

Progi bramkowe

Puskas AcademyBudapest Honved
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Puskas Academy notuje o 40% wyższy wynik niż Budapest Honved pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPuskas AcademyBudapest Honved
Match Corners AVG
9.43 (7/40)
10.75 (4/20)
7.67 (3/20)
Over 6.5 Corners
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Over 7.5 Corners
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Over 8.5 Corners
43% (3/7)
75% (3/4)
0% (0/3)
Over 9.5 Corners
43% (3/7)
75% (3/4)
0% (0/3)
Over 10.5 Corners
43% (3/7)
75% (3/4)
0% (0/3)
Over 11.5 Corners
29% (2/7)
50% (2/4)
0% (0/3)
Over 12.5 Corners
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Over 13.5 Corners
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPuskas AcademyBudapest Honved
Corners Earned Match
5.00
5.00
5.00
More Corners Than Opponent
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Over 2.5 Corners Earned
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Over 3.5 Corners Earned
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Over 4.5 Corners Earned
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)
Over 5.5 Corners Earned
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
Over 6.5 Corners Earned
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Corners Earned
35
20
15

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Puskas Academy notuje o 75% wyższy wynik niż Budapest Honved pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPuskas AcademyBudapest Honved
Match Cards AVG
4.29 (7/7)
5.25 (4/4)
3.00 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Over 3.5 Cards
71% (5/7)
100% (4/4)
33% (1/3)
Over 4.5 Cards
29% (2/7)
50% (2/4)
0% (0/3)
Over 5.5 Cards
29% (2/7)
50% (2/4)
0% (0/3)
Over 6.5 Cards
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
Over 7.5 Cards
0% (0/7)
0% (0/4)
0% (0/3)
Total Cards
30
21
9
Highest in a Match
7
7
4
Lowest in a Match
2
4
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPuskas AcademyBudapest Honved
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
NB I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Puskas Academy6402122.00
2Vasas7322111.57
3Ujpest6312101.67
4Ferencvarosi TC5311102.00
5Gyori ETO FC623191.50
6MTK Budapest623191.50
7Paks622281.33
8Nyiregyhaza721471.00
9Budapest Honved513161.20
10Kisvarda FC613261.00
11Debreceni VSC613261.00
12Zalaegerszegi TE610530.50