Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Legia Warszawa II
Streaki - Legia Warszawa II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Legia Warszawa II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Legia Warszawa II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Legia Warszawa II — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Legia Warszawa II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Legia Warszawa II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Legia Warszawa II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Legia Warszawa II — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Legia Warszawa II — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Legia Warszawa II — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Świt Skolwin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Świt Skolwin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Świt Skolwin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Świt Skolwin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Świt Skolwin — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Świt Skolwin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Legia Warszawa II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Legia Warszawa II — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Legia Warszawa II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Legia Warszawa II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Legia Warszawa II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Świt Skolwin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Świt Skolwin — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Świt Skolwin — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Świt Skolwin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Legia Warszawa II jest o 150% lepsza niż Świt Skolwin pod względem odsetku wygranych meczów.
| Legia Warszawa II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 80% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.60 | 2.50 |
Strzelone | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
Stracone | 0.70 | 0.70 | 0.70 |
BTTS % | 20% | 30% | 25% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Świt Skolwin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.80 | 3.15 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.07.2026Lvs Znicz Pruszków1-2
- 25.07.2026Lvs Stal Stalowa Wola0-2
- 30.05.2026Wvs Znicz Biała Piska3-0
- 21.05.2026Lvs Widzew II0-3
- 17.05.2026Wvs Broń Radom2-1
- 13.05.2026Wvs Wikielec2-0
- 09.05.2026Wvs Ząbkovia Ząbki2-0
- 03.05.2026Lvs Łomża0-3
- 25.04.2026Wvs Troszyn2-0
- 19.04.2026Wvs Wigry Suwałki1-0
- 01.08.2026Lvs Hutnik Kraków0-3
- 25.07.2026Lvs Górnik Łęczna2-3
- 30.05.2026Lvs Olimpia Grudziądz0-1
- 23.05.2026Lvs Rekord Bielsko-Biała0-1
- 17.05.2026Wvs Śląsk Wrocław II4-3
- 08.05.2026Dvs ŁKS Łódź II1-1
- 01.05.2026Lvs Podbeskidzie0-2
- 26.04.2026Lvs Podhale Nowy Targ1-3
- 19.04.2026Lvs Hutnik Kraków1-4
- 10.04.2026Lvs Chojniczanka Chojnice1-2
Progi bramkowe
| Legia Warszawa II | Świt Skolwin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Legia Warszawa II | Świt Skolwin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Legia Warszawa II | Świt Skolwin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Legia Warszawa II | Świt Skolwin | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

