Football Stats
Herb Wigry Suwałki
Flaga PolandWigry Suwałki
3. miejsce w tabeli III Liga - Group 1

2026/27 Wigry Suwałki — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R2
P0
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R3
P0
Gz8
Gs3
RB+5
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wigry Suwałki — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Wigry Suwałki — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Wigry Suwałki — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wigry Suwałki — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Wigry Suwałki — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Wigry Suwałki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wigry Suwałki — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wigry Suwałki — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wigry Suwałki — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wigry Suwałki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wigry Suwałki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wigry Suwałki — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wigry Suwałki — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wigry Suwałki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wigry Suwałki — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wigry Suwałki — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki15Nieciecza
29.08Olimpia Elbląg13Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki
23.08Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki00Swit
19.08Ząbkovia Ząbki11Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki
14.08Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki10Troszyn
07.08Jagiellonia II11Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki
02.08Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki20ŁKS Łódź II
30.05Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki32Swit
22.05Warta Sieradz21Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki
16.05Wasilków03Herb Wigry SuwałkiWigry Suwałki

Wigry Suwałki — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 14% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.40
1.50
2.90
Strzelone
1.10
0.90
2.00
Stracone
0.30
0.60
0.90
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
90%
60%
75%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.80
1.20
3.00
Strzelone
1.20
0.70
1.90
Stracone
0.60
0.50
1.10
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Wigry Suwałki

Wynik meczu

1-1
2 (33%)
2-0
1 (17%)
1-0
1 (17%)
3-1
1 (17%)
0-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (33%)
2-0
1 (17%)
1-0
1 (17%)
0-1
1 (17%)
1-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Wigry Suwałki

Liczba goli w meczu

2
3 (50%)
1
1 (17%)
4
1 (17%)
0
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (33%)
0
2 (33%)
1
2 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi III Liga - Group 1.

III Liga - Group 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Weszlo6510162.67
2Widzew II6411132.17
3Wigry Suwałki6330122.00
4Swit6321111.83
6Wisła Płock II6321111.83
8Ząbkovia Ząbki6312101.67
9Pelikan Łowicz6312101.67
10Olimpia Zambrów630391.50
11Jagiellonia II623191.50
12Olimpia Elbląg621371.17
13Warta Sieradz621371.17
15ŁKS Łódź II610530.50
16Łomża602420.33
18Troszyn602420.33