Football Stats
Herb Red Bull Salzburg
Red Bull SalzburgŚr. pkt/mecz 1.60
Austria / Bundesliga1 sierpnia 2026 19:30
Herb TSV Hartberg
TSV HartbergŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Red Bull Salzburg

Streaki - Red Bull Salzburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - TSV Hartberg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • TSV Hartberg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • TSV Hartberg — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • TSV Hartberg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • TSV Hartberg — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • TSV Hartberg — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • TSV Hartberg — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • TSV Hartberg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • TSV Hartberg — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • TSV Hartberg — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • TSV Hartberg — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • TSV Hartberg — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • TSV Hartberg — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • TSV Hartberg — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • TSV Hartberg — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Red Bull Salzburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - TSV Hartberg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 TSV Hartberg — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 TSV Hartberg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg10Herb TSV HartbergTSV Hartberg
17.05Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg13Herb TSV HartbergTSV Hartberg
05.04Herb TSV HartbergTSV Hartberg12Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
01.03Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg00Herb TSV HartbergTSV Hartberg
16.08Herb TSV HartbergTSV Hartberg12Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
04.12Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg40Herb TSV HartbergTSV Hartberg
30.11Herb TSV HartbergTSV Hartberg11Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
12.05Herb TSV HartbergTSV Hartberg15Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
17.03Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg51Herb TSV HartbergTSV Hartberg
25.11Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg32Herb TSV HartbergTSV Hartberg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Red Bull Salzburg jest o 67% lepsza niż TSV Hartberg pod względem odsetku wygranych meczów.

Red Bull SalzburgDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.80
3.40
Strzelone
1.50
2.90
2.20
Stracone
1.50
0.90
1.20
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
58%
Śr. strzały/mecz
13.57
Śr. faule/mecz
11.86
TSV HartbergDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.00
1.60
2.30
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.70
0.60
1.15
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
47%
35%
41%
Śr. strzały/mecz
9.56
8.20
8.84
Śr. faule/mecz
11.11
12.20
11.68

Ostatnie 10 meczów

Red Bull Salzburg jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Red Bull Salzburg u siebie
1.00 gola/mecz
TSV Hartberg na wyjeździe

Progi bramkowe

Red Bull SalzburgTSV Hartberg
Over 0.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
63% (12/19)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
79% (15/19)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
68% (13/19)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
74% (14/19)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. TSV Hartberg notuje o 15% wyższy wynik niż Red Bull Salzburg pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRed Bull SalzburgTSV Hartberg
Match Corners AVG
9.39 (31/40)
8.58 (12/20)
9.89 (19/20)
Over 6.5 Corners
81% (25/31)
58% (7/12)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
77% (24/31)
50% (6/12)
95% (18/19)
Over 8.5 Corners
61% (19/31)
50% (6/12)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
39% (12/31)
33% (4/12)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
35% (11/31)
33% (4/12)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
26% (8/31)
25% (3/12)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
19% (6/31)
17% (2/12)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
10% (3/31)
8% (1/12)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
6% (2/31)
8% (1/12)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRed Bull SalzburgTSV Hartberg
Corners Earned Match
4.42
5.80
3.05
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
70% (14/20)
15% (3/20)
Over 2.5 Corners Earned
60% (24/40)
80% (16/20)
40% (8/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
75% (15/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
65% (13/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
177
116
61

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. TSV Hartberg notuje o 19% wyższy wynik niż Red Bull Salzburg pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRed Bull SalzburgTSV Hartberg
Match Cards AVG
4.28 (40/40)
3.90 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
171
78
93
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Red Bull Salzburg jest o 197% lepsza niż TSV Hartberg pod względem strzałów na mecz.

OgółemRed Bull SalzburgTSV Hartberg
Strzały / mecz
13.89
22.00
7.40
Strzały celne / mecz
5.11
8.50
2.40
Strzały niecelne / mecz
5.33
8.75
2.60
Skuteczność strzałów
11.2%
10.2%
13.5%
Strzały na gola
8.93
9.78
7.40
Strzały celne na gola
3.29
3.78
2.40
Strzały Over 10.5
67% (6/9)
100% (4/4)
40% (2/5)
Strzały Over 11.5
67% (6/9)
100% (4/4)
40% (2/5)
Strzały Over 12.5
44% (4/9)
75% (3/4)
20% (1/5)
Strzały Over 13.5
44% (4/9)
75% (3/4)
20% (1/5)
Strzały Over 14.5
33% (3/9)
75% (3/4)
0% (0/5)
Strzały celne Over 3.5
56% (5/9)
100% (4/4)
20% (1/5)
Strzały celne Over 4.5
56% (5/9)
100% (4/4)
20% (1/5)
Strzały celne Over 5.5
33% (3/9)
75% (3/4)
0% (0/5)
Strzały celne Over 6.5
33% (3/9)
75% (3/4)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Red Bull Salzburg notuje o 20% wyższy wynik niż TSV Hartberg pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRed Bull SalzburgTSV Hartberg
Match Offsides AVG
3.00
3.33
2.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.83
2.00
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Red Bull Salzburg jest o 204% lepsza niż TSV Hartberg pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRed Bull SalzburgTSV Hartberg
xG (For)
1.99
3.17
1.04
xGA (Against)
1.41
1.10
1.65
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRed Bull SalzburgTSV Hartberg
Under 0.5
13% (5/40)
0% (0/20)
25% (5/20)
Under 1.5
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Under 2.5
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75