Football Stats
Herb Wolfsberger AC
Wolfsberger ACŚr. pkt/mecz 1.15
Austria / Bundesliga2 sierpnia 2026 17:00
Herb Austria Vienna
Austria ViennaŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Wolfsberger AC

Streaki - Wolfsberger AC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wolfsberger AC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Wolfsberger AC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Wolfsberger AC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Austria Vienna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Austria Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Austria Vienna — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Austria Vienna — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Austria Vienna — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Austria Vienna — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Austria Vienna — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Austria Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Austria Vienna — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Austria Vienna — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Austria Vienna — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Austria Vienna — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Wolfsberger AC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Austria Vienna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Austria Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — powyżej 2.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Austria Vienna — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 20 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC30Herb Austria ViennaAustria Vienna
07.12Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC21Herb Austria ViennaAustria Vienna
10.08Herb Austria ViennaAustria Vienna02Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC
18.05Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC12Herb Austria ViennaAustria Vienna
06.04Herb Austria ViennaAustria Vienna00Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC
09.11Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC01Herb Austria ViennaAustria Vienna
11.08Herb Austria ViennaAustria Vienna31Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC
21.05Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC12Herb Austria ViennaAustria Vienna
11.05Herb Austria ViennaAustria Vienna04Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC
13.04Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC01Herb Austria ViennaAustria Vienna

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Austria Vienna jest o 50% lepsza niż Wolfsberger AC pod względem odsetku wygranych meczów.

Wolfsberger ACDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
3.00
2.85
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
0.90
2.00
1.45
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
47%
50%
48%
Śr. strzały/mecz
9.88
11.10
10.56
Śr. faule/mecz
10.00
12.00
11.11
Austria ViennaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.10
2.60
2.85
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.60
1.20
1.40
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
50%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
10.60
8.30
9.45
Śr. faule/mecz
12.20
12.60
12.40

Ostatnie 10 meczów

Wolfsberger AC jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Wolfsberger AC u siebie
1.40 gola/mecz
Austria Vienna na wyjeździe

Progi bramkowe

Wolfsberger ACAustria Vienna
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wolfsberger AC notuje o 10% wyższy wynik niż Austria Vienna pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWolfsberger ACAustria Vienna
Match Corners AVG
9.24 (38/40)
9.72 (18/20)
8.80 (20/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
83% (15/18)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
68% (26/38)
72% (13/18)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
55% (21/38)
56% (10/18)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
45% (17/38)
56% (10/18)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
37% (14/38)
44% (8/18)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
24% (9/38)
33% (6/18)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
11% (4/38)
17% (3/18)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
11% (2/18)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
6% (1/18)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWolfsberger ACAustria Vienna
Corners Earned Match
4.63
4.75
4.50
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
185
95
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wolfsberger AC notuje o 11% wyższy wynik niż Austria Vienna pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWolfsberger ACAustria Vienna
Match Cards AVG
4.28 (40/40)
4.50 (20/20)
4.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
171
90
81
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wolfsberger AC jest o 15% lepsza niż Austria Vienna pod względem strzałów na mecz.

OgółemWolfsberger ACAustria Vienna
Strzały / mecz
8.88
9.50
8.25
Strzały celne / mecz
2.50
2.75
2.25
Strzały niecelne / mecz
4.13
4.00
4.25
Skuteczność strzałów
11.3%
13.2%
9.1%
Strzały na gola
8.88
7.60
11.00
Strzały celne na gola
2.50
2.20
3.00
Strzały Over 10.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały Over 11.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały Over 12.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały Over 13.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 4.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wolfsberger AC notuje o 13% wyższy wynik niż Austria Vienna pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemWolfsberger ACAustria Vienna
Match Offsides AVG
4.00
4.50
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
2.13
2.25
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
88% (7/8)
75% (3/4)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wolfsberger AC jest o 101% lepsza niż Austria Vienna pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemWolfsberger ACAustria Vienna
xG (For)
0.91
1.21
0.60
xGA (Against)
2.14
2.15
2.13
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWolfsberger ACAustria Vienna
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75