Football Stats
Herb Lask Linz
Lask LinzŚr. pkt/mecz 2.10
Austria / Bundesliga14 sierpnia 2026 19:30
Herb Ried
RiedŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Lask Linz

3W — Lask Linz4D3W — Ried

Streaki - Lask Linz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lask Linz — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Lask Linz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Lask Linz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lask Linz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lask Linz — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Lask Linz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Lask Linz — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Lask Linz — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lask Linz — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lask Linz — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lask Linz — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Lask Linz — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Lask Linz — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Lask Linz — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lask Linz — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Ried

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ried — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ried — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ried — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ried — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Ried — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Ried — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Lask Linz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lask Linz — wygrywa w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lask Linz — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - Ried

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ried — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb Lask LinzLask Linz41Herb RiedRied
14.02Herb RiedRied11Herb Lask LinzLask Linz
30.08Herb Lask LinzLask Linz13Herb RiedRied
18.02Herb RiedRied11Herb Lask LinzLask Linz
04.09Herb Lask LinzLask Linz11Herb RiedRied
14.05Herb RiedRied11Herb Lask LinzLask Linz
02.04Herb Lask LinzLask Linz02Herb RiedRied
05.12Herb Lask LinzLask Linz10Herb RiedRied
29.08Herb RiedRied10Herb Lask LinzLask Linz
14.03Herb RiedRied03Herb Lask LinzLask Linz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lask Linz jest o 100% lepsza niż Ried pod względem odsetku wygranych meczów.

Lask LinzDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.00
3.70
3.35
Strzelone
2.00
2.30
2.15
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Posiadanie piłki
50%
48%
49%
Śr. strzały/mecz
19.78
16.70
18.16
Śr. faule/mecz
11.33
10.80
11.05
RiedDomWyjazdOgółem
Win %
60%
0%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
2.10
2.40
Strzelone
1.50
0.60
1.05
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
52%
51%
52%
Śr. strzały/mecz
13.30
10.90
12.10
Śr. faule/mecz
10.70
12.90
11.80

Ostatnie 10 meczów

Lask Linz jest o +233% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Lask Linz u siebie
0.60 gola/mecz
Ried na wyjeździe

Progi bramkowe

Lask LinzRied
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLask LinzRied
Match Corners AVG
9.72 (39/40)
9.68 (19/20)
9.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (33/39)
89% (17/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
77% (30/39)
79% (15/19)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
64% (25/39)
58% (11/19)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
46% (18/39)
42% (8/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
41% (16/39)
37% (7/19)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
36% (14/39)
37% (7/19)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/39)
21% (4/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
11% (2/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
5% (1/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLask LinzRied
Corners Earned Match
5.05
5.55
4.55
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
202
111
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ried notuje o 17% wyższy wynik niż Lask Linz pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLask LinzRied
Match Cards AVG
3.85 (40/40)
3.55 (20/20)
4.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
154
71
83
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Lask Linz jest o 25% lepsza niż Ried pod względem strzałów na mecz.

OgółemLask LinzRied
Strzały / mecz
18.00
20.25
16.20
Strzały celne / mecz
6.78
8.75
5.20
Strzały niecelne / mecz
7.33
7.75
7.00
Skuteczność strzałów
11.1%
14.8%
7.4%
Strzały na gola
9.00
6.75
13.50
Strzały celne na gola
3.39
2.92
4.33
Strzały Over 10.5
89% (8/9)
100% (4/4)
80% (4/5)
Strzały Over 11.5
89% (8/9)
100% (4/4)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
89% (8/9)
100% (4/4)
80% (4/5)
Strzały Over 13.5
89% (8/9)
100% (4/4)
80% (4/5)
Strzały Over 14.5
89% (8/9)
100% (4/4)
80% (4/5)
Strzały celne Over 3.5
78% (7/9)
100% (4/4)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
78% (7/9)
100% (4/4)
60% (3/5)
Strzały celne Over 5.5
67% (6/9)
100% (4/4)
40% (2/5)
Strzały celne Over 6.5
56% (5/9)
75% (3/4)
40% (2/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Lask Linz notuje o 67% wyższy wynik niż Ried pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemLask LinzRied
Match Offsides AVG
3.75
4.33
3.40
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (3/3)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (6/8)
67% (2/3)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (6/8)
67% (2/3)
80% (4/5)
Match Offsides Over 3.5 %
63% (5/8)
67% (2/3)
60% (3/5)
Team Offsides AVG
2.00
2.67
1.60
Team Offsides Over 0.5 %
75% (6/8)
100% (3/3)
60% (3/5)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (5/8)
67% (2/3)
60% (3/5)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
67% (2/3)
40% (2/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Lask Linz jest o 73% lepsza niż Ried pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLask LinzRied
xG (For)
2.07
2.71
1.56
xGA (Against)
1.17
0.59
1.64
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLask LinzRied
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
55% (11/20)
90% (18/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75