Football Stats
Herb Ried
RiedŚr. pkt/mecz 1.15
Austria / Bundesliga21 sierpnia 2026 19:30
Herb Grazer AK
Grazer AKŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Ried

2W — Ried2D5W — Grazer AK

Streaki - Ried

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ried — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Ried — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ried — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ried — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ried — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Ried — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ried — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ried — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ried — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Ried — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Grazer AK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Grazer AK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Grazer AK — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Grazer AK — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grazer AK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grazer AK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grazer AK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Grazer AK — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Grazer AK — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Grazer AK — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Grazer AK — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Grazer AK — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Grazer AK — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Grazer AK — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Grazer AK — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Grazer AK — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Grazer AK — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Grazer AK — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Ried

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ried — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - Grazer AK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Grazer AK — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grazer AK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb RiedRied10Herb Grazer AKGrazer AK
21.04Herb RiedRied21Herb Grazer AKGrazer AK
17.04Herb Grazer AKGrazer AK11Herb RiedRied
01.03Herb Grazer AKGrazer AK21Herb RiedRied
27.09Herb RiedRied00Herb Grazer AKGrazer AK
29.03Herb RiedRied01Herb Grazer AKGrazer AK
01.09Herb Grazer AKGrazer AK10Herb RiedRied
10.06Herb Grazer AKGrazer AK42Herb RiedRied
23.08Herb RiedRied12Herb Grazer AKGrazer AK

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Grazer AK jest o 33% lepsza niż Ried pod względem odsetku wygranych meczów.

RiedDomWyjazdOgółem
Win %
60%
0%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
2.50
2.60
Strzelone
1.50
0.70
1.10
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
52%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
13.30
10.60
11.95
Śr. faule/mecz
10.70
13.30
12.00
Grazer AKDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
3.20
3.05
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
0.90
2.10
1.50
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
60%
30%
Posiadanie piłki
50%
49%
49%
Śr. strzały/mecz
11.33
10.00
10.63
Śr. faule/mecz
10.67
12.10
11.42

Ostatnie 10 meczów

Ried jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Ried u siebie
1.10 gola/mecz
Grazer AK na wyjeździe

Progi bramkowe

RiedGrazer AK
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ried notuje o 11% wyższy wynik niż Grazer AK pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRiedGrazer AK
Match Corners AVG
9.28 (39/40)
9.75 (20/20)
8.79 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (31/39)
80% (16/20)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
75% (15/20)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
64% (25/39)
70% (14/20)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
46% (18/39)
50% (10/20)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
45% (9/20)
32% (6/19)
Over 11.5 Corners
28% (11/39)
35% (7/20)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
10% (2/20)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRiedGrazer AK
Corners Earned Match
4.25
4.30
4.20
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
170
86
84

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ried notuje o 7% wyższy wynik niż Grazer AK pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRiedGrazer AK
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
4.30 (20/20)
4.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
166
86
80
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Ried jest o 23% lepsza niż Grazer AK pod względem strzałów na mecz.

OgółemRiedGrazer AK
Strzały / mecz
14.70
16.20
13.20
Strzały celne / mecz
4.50
5.20
3.80
Strzały niecelne / mecz
7.00
7.00
7.00
Skuteczność strzałów
5.4%
7.4%
3.0%
Strzały na gola
18.38
13.50
33.00
Strzały celne na gola
5.63
4.33
9.50
Strzały Over 10.5
70% (7/10)
80% (4/5)
60% (3/5)
Strzały Over 11.5
70% (7/10)
80% (4/5)
60% (3/5)
Strzały Over 12.5
60% (6/10)
80% (4/5)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
60% (6/10)
80% (4/5)
40% (2/5)
Strzały Over 14.5
60% (6/10)
80% (4/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 3.5
50% (5/10)
60% (3/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 4.5
50% (5/10)
60% (3/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 5.5
40% (4/10)
40% (2/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 6.5
30% (3/10)
40% (2/5)
20% (1/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Grazer AK notuje o 9% wyższy wynik niż Ried pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRiedGrazer AK
Match Offsides AVG
3.56
3.40
3.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
89% (8/9)
80% (4/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (6/9)
80% (4/5)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
56% (5/9)
60% (3/5)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.67
1.60
1.75
Team Offsides Over 0.5 %
78% (7/9)
60% (3/5)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (6/9)
60% (3/5)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (2/9)
40% (2/5)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Ried jest o 31% lepsza niż Grazer AK pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRiedGrazer AK
xG (For)
1.38
1.56
1.20
xGA (Against)
1.82
1.64
2.01
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRiedGrazer AK
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75