Football Stats
Herb Ried
RiedŚr. pkt/mecz 1.20
Austria / Bundesliga12 września 2026 17:00
Herb Red Bull Salzburg
Red Bull SalzburgŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Ried

0W — Ried2D6W — Red Bull Salzburg

Streaki - Ried

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ried — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ried — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ried — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ried — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ried — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Ried — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ried — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ried — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ried — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ried — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ried — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ried — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Ried — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Ried — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ried — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ried — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Red Bull Salzburg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Red Bull Salzburg — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Ried

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ried — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ried — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Red Bull Salzburg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Red Bull Salzburg — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Red Bull Salzburg — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.11Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg41Herb RiedRied
02.08Herb RiedRied22Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
26.02Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg20Herb RiedRied
10.09Herb RiedRied03Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
30.10Herb RiedRied22Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
01.08Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg71Herb RiedRied
27.01Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg30Herb RiedRied
26.09Herb RiedRied13Herb Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Red Bull Salzburg jest o 71% lepsza niż Ried pod względem odsetku wygranych meczów.

RiedDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
2.80
2.70
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
1.10
2.00
1.55
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
52%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
14.20
10.40
12.30
Śr. faule/mecz
10.50
12.80
11.65
Red Bull SalzburgDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.90
3.80
3.35
Strzelone
1.80
2.90
2.35
Stracone
1.10
0.90
1.00
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Red Bull Salzburg jest o +93% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Ried u siebie
2.90 gola/mecz
Red Bull Salzburg na wyjeździe

Progi bramkowe

RiedRed Bull Salzburg
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
47% (9/19)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
63% (12/19)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
79% (15/19)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
84% (16/19)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Red Bull Salzburg notuje o 19% wyższy wynik niż Ried pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRiedRed Bull Salzburg
Match Corners AVG
10.19 (32/40)
9.50 (20/20)
11.33 (12/20)
Over 6.5 Corners
88% (28/32)
80% (16/20)
100% (12/12)
Over 7.5 Corners
75% (24/32)
70% (14/20)
83% (10/12)
Over 8.5 Corners
69% (22/32)
65% (13/20)
75% (9/12)
Over 9.5 Corners
53% (17/32)
50% (10/20)
58% (7/12)
Over 10.5 Corners
50% (16/32)
45% (9/20)
58% (7/12)
Over 11.5 Corners
34% (11/32)
30% (6/20)
42% (5/12)
Over 12.5 Corners
19% (6/32)
10% (2/20)
33% (4/12)
Over 13.5 Corners
9% (3/32)
5% (1/20)
17% (2/12)
Over 14.5 Corners
6% (2/32)
0% (0/20)
17% (2/12)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRiedRed Bull Salzburg
Corners Earned Match
5.67
4.35
7.00
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
35% (7/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
20% (4/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
227
87
140

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ried notuje o 14% wyższy wynik niż Red Bull Salzburg pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRiedRed Bull Salzburg
Match Cards AVG
3.85 (40/40)
4.10 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
154
82
72
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Red Bull Salzburg jest o 36% lepsza niż Ried pod względem strzałów na mecz.

OgółemRiedRed Bull Salzburg
Strzały / mecz
18.78
16.20
22.00
Strzały celne / mecz
6.67
5.20
8.50
Strzały niecelne / mecz
7.78
7.00
8.75
Skuteczność strzałów
8.9%
7.4%
10.2%
Strzały na gola
11.27
13.50
9.78
Strzały celne na gola
4.00
4.33
3.78
Strzały Over 10.5
89% (8/9)
80% (4/5)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
89% (8/9)
80% (4/5)
100% (4/4)
Strzały Over 12.5
78% (7/9)
80% (4/5)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
78% (7/9)
80% (4/5)
75% (3/4)
Strzały Over 14.5
78% (7/9)
80% (4/5)
75% (3/4)
Strzały celne Over 3.5
78% (7/9)
60% (3/5)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
78% (7/9)
60% (3/5)
100% (4/4)
Strzały celne Over 5.5
56% (5/9)
40% (2/5)
75% (3/4)
Strzały celne Over 6.5
56% (5/9)
40% (2/5)
75% (3/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Red Bull Salzburg notuje o 25% wyższy wynik niż Ried pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRiedRed Bull Salzburg
Match Offsides AVG
3.38
3.40
3.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (5/5)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (6/8)
80% (4/5)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (6/8)
80% (4/5)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (4/8)
60% (3/5)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.75
1.60
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
63% (5/8)
60% (3/5)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (5/8)
60% (3/5)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
38% (3/8)
40% (2/5)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Red Bull Salzburg jest o 103% lepsza niż Ried pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRiedRed Bull Salzburg
xG (For)
2.28
1.56
3.17
xGA (Against)
1.40
1.64
1.10
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRiedRed Bull Salzburg
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75