Football Stats
Herb Portadown
PortadownŚr. pkt/mecz 1.10
Irlandia Północna / Premiership12 września 2026 16:00
Herb Larne
LarneŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Portadown

3W — Portadown1D6W — Larne

Streaki - Portadown

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portadown — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Portadown — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Portadown — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Portadown — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Portadown — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Portadown — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Larne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Larne — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Larne — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Larne — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Larne — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Larne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Larne — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Larne — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Larne — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Larne — powyżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
  • Larne — powyżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
  • Larne — powyżej 6.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
  • Larne — powyżej 11.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Larne — poniżej 12.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Larne — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
  • Larne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Portadown

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portadown — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Portadown — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portadown — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portadown — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Larne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Larne — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — powyżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Larne — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.02Herb PortadownPortadown21Herb LarneLarne
07.11Herb LarneLarne30Herb PortadownPortadown
22.08Herb LarneLarne40Herb PortadownPortadown
15.02Herb PortadownPortadown20Herb LarneLarne
01.02Herb LarneLarne11Herb PortadownPortadown
27.10Herb PortadownPortadown21Herb LarneLarne
24.01Herb LarneLarne20Herb PortadownPortadown
12.11Herb PortadownPortadown05Herb LarneLarne
17.09Herb PortadownPortadown01Herb LarneLarne
29.01Herb LarneLarne40Herb PortadownPortadown

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Larne jest o 50% lepsza niż Portadown pod względem odsetku wygranych meczów.

PortadownDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
3.30
2.50
Strzelone
0.60
1.20
0.90
Stracone
1.10
2.10
1.60
BTTS %
20%
70%
45%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
LarneDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
2.00
2.70
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.60
0.80
1.20
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
70%
50%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Larne jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
Portadown u siebie
1.20 gola/mecz
Larne na wyjeździe

Progi bramkowe

PortadownLarne
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPortadownLarne
Match Corners AVG
11.00 (4/40)
11.00 (4/20)
Over 6.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 7.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 8.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 9.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 10.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 11.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 12.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 13.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 14.5 Corners
0% (0/4)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPortadownLarne
Corners Earned Match
5.50
5.50
More Corners Than Opponent
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 2.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 3.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 4.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 5.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 6.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 7.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 8.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Corners Earned
22
22

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPortadownLarne
Match Cards AVG
6.40 (5/5)
6.40 (5/5)
Over 0.5 Cards
100% (5/5)
100% (5/5)
Over 1.5 Cards
100% (5/5)
100% (5/5)
Over 2.5 Cards
100% (5/5)
100% (5/5)
Over 3.5 Cards
80% (4/5)
80% (4/5)
Over 4.5 Cards
80% (4/5)
80% (4/5)
Over 5.5 Cards
80% (4/5)
80% (4/5)
Over 6.5 Cards
80% (4/5)
80% (4/5)
Over 7.5 Cards
20% (1/5)
20% (1/5)
Total Cards
32
32
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPortadownLarne
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Coleraine FC4310102.50
2Carrick Rangers430192.25
4Crusaders FC430192.25
5Linfield430192.25
6Glentoran420261.50
7Cliftonville FC420261.50
9Larne101011.00
10Limavady United300300.00
11Portadown400400.00
12Bangor300300.00