Football Stats
Herb Lincoln Red Imps FC
Flaga WorldLincoln Red Imps FC
4. miejsce w tabeli Premier Division

2026/27 Lincoln Red Imps FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Lincoln Red Imps FC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lincoln Red Imps FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lincoln Red Imps FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Glacis United02Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC
27.08Larne02Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC
20.08Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC02Larne
13.08Omonia Nicosia10Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC
06.08Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC11Omonia Nicosia
28.07Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC00Mjallby AIF
21.07Mjallby AIF30Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC
14.07Inter Club d'Escaldes11Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC
07.07Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC31Inter Club d'Escaldes
25.04Herb Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC41Lynx

Lincoln Red Imps FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 11% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
1.30
1.20
2.50
Strzelone
1.00
0.80
1.80
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
1.30
1.30
2.60
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
0.60
0.20
0.80
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
80%
70%
Nie strzelił %
60%
30%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Lincoln Red Imps FC

Wynik meczu

2-0
1 (100%)

Wynik do przerwy

2-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Lincoln Red Imps FC

Liczba goli w meczu

2
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier Division.

Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Europa211042.00
2Magpies211042.00
3Lions Gibraltar211042.00
5St Joseph S Fc110033.00
6Hound Dogs101011.00
7College 1975201110.50
8Europa Point201110.50
9Glacis United201110.50
10Lynx201110.50
11Mons Calpe100100.00