Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Velké Hamry
Streaki - Velké Hamry
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Velké Hamry — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Velké Hamry — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Velké Hamry — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Velké Hamry — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Sokol Zápy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sokol Zápy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sokol Zápy — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sokol Zápy — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sokol Zápy — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sokol Zápy — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sokol Zápy — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- Sokol Zápy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
- Sokol Zápy — wygrywa (14/20, 70%)
Serie - Velké Hamry
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Velké Hamry — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Velké Hamry — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - Sokol Zápy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sokol Zápy — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sokol Zápy jest o 1300% lepsza niż Velké Hamry pod względem odsetku wygranych meczów.
| Velké Hamry | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.40 | 3.10 |
Strzelone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
Stracone | 1.90 | 2.20 | 2.05 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Sokol Zápy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 4.30 | 1.90 | 3.10 |
Strzelone | 3.50 | 1.10 | 2.30 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Slovan Liberec II1-2
- 06.06.2026Lvs Sokol Brozany0-1
- 30.05.2026Dvs Sokol Zápy1-1
- 24.05.2026Lvs Pardubice II1-4
- 20.05.2026Lvs Benátky nad Jizerou0-2
- 16.05.2026Dvs Ústí nad Orlicí3-3
- 10.05.2026Lvs Teplice II1-2
- 02.05.2026Lvs Varnsdorf0-2
- 25.04.2026Wvs Slovan Velvary3-2
- 22.04.2026Dvs Neratovice-Byškovice1-1
- 09.08.2026Wvs Neratovice-Byškovice6-0
- 06.06.2026Wvs Slovan Liberec II5-0
- 30.05.2026Dvs Velké Hamry1-1
- 24.05.2026Lvs Benátky nad Jizerou2-4
- 21.05.2026Wvs Arsenal Česká Lípa2-1
- 10.05.2026Wvs Neratovice-Byškovice3-1
- 06.05.2026Wvs Mladá Boleslav II4-0
- 03.05.2026Lvs Sokol Brozany0-1
- 26.04.2026Wvs Kolín2-1
- 19.04.2026Wvs Pardubice II4-0
Progi bramkowe
| Velké Hamry | Sokol Zápy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Velké Hamry | Sokol Zápy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Velké Hamry | Sokol Zápy | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Velké Hamry | Sokol Zápy | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

