Football Stats
Herb Hradec Králové II
Hradec Králové IIŚr. pkt/mecz 1.80
Czechy / 3. liga - CFL B23 sierpnia 2026 10:15
Herb Chrudim
ChrudimŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Hradec Králové II

Streaki - Hradec Králové II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hradec Králové II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Hradec Králové II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Hradec Králové II — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Hradec Králové II — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Hradec Králové II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hradec Králové II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hradec Králové II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hradec Králové II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Chrudim

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chrudim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chrudim — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chrudim — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chrudim — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chrudim — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Chrudim — powyżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Chrudim — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Chrudim — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Chrudim — powyżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Chrudim — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - Hradec Králové II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hradec Králové II — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Hradec Králové II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Serie - Chrudim

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chrudim — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chrudim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Hradec Králové IIHradec Králové II00Herb ChrudimChrudim

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hradec Králové II jest o 38% lepsza niż Chrudim pod względem odsetku wygranych meczów.

Hradec Králové IIDomWyjazdOgółem
Win %
80%
30%
55%
Śr. goli/mecz
4.00
4.10
4.05
Strzelone
2.80
1.60
2.20
Stracone
1.20
2.50
1.85
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
ChrudimDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
2.70
3.15
Strzelone
2.00
0.90
1.45
Stracone
1.60
1.80
1.70
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Hradec Králové II jest o +211% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
Hradec Králové II u siebie
0.90 gola/mecz
Chrudim na wyjeździe

Progi bramkowe

Hradec Králové IIChrudim
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 3.5
70% (7/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
90% (18/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHradec Králové IIChrudim
Match Cards AVG
5.50 (2/2)
5.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
11
11
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHradec Králové IIChrudim
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Under 3.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 4.5
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
3. liga - CFL B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Chrudim18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.