Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Sokol Zápy
Streaki - Sokol Zápy
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sokol Zápy — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Sokol Zápy — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Sokol Zápy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Sokol Zápy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Sokol Zápy — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Sokol Zápy — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Sokol Zápy — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sokol Zápy — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Sokol Zápy — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sokol Zápy — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Slovan Liberec II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slovan Liberec II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Slovan Liberec II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Slovan Liberec II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Slovan Liberec II — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slovan Liberec II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slovan Liberec II — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slovan Liberec II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slovan Liberec II — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
- Slovan Liberec II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Sokol Zápy
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sokol Zápy — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sokol Zápy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Slovan Liberec II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slovan Liberec II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Liberec II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Liberec II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Liberec II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Liberec II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sokol Zápy jest o 75% lepsza niż Slovan Liberec II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sokol Zápy | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 4.30 | 2.00 | 3.15 |
Strzelone | 3.50 | 1.20 | 2.35 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Slovan Liberec II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 4.70 | 3.60 | 4.15 |
Strzelone | 3.20 | 1.50 | 2.35 |
Stracone | 1.50 | 2.10 | 1.80 |
BTTS % | 100% | 50% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Wvs Velké Hamry2-0
- 09.08.2026Wvs Neratovice-Byškovice6-0
- 06.06.2026Wvs Slovan Liberec II5-0
- 30.05.2026Dvs Velké Hamry1-1
- 24.05.2026Lvs Benátky nad Jizerou2-4
- 21.05.2026Wvs Arsenal Česká Lípa2-1
- 10.05.2026Wvs Neratovice-Byškovice3-1
- 06.05.2026Wvs Mladá Boleslav II4-0
- 03.05.2026Lvs Sokol Brozany0-1
- 26.04.2026Wvs Kolín2-1
- 08.08.2026Wvs Velké Hamry2-1
- 06.06.2026Lvs Sokol Zápy0-5
- 31.05.2026Wvs Pardubice II5-2
- 23.05.2026Lvs Ústí nad Orlicí0-1
- 17.05.2026Wvs Teplice II4-1
- 10.05.2026Wvs Varnsdorf2-1
- 06.05.2026Wvs Neratovice-Byškovice9-2
- 03.05.2026Wvs Slovan Velvary8-1
- 25.04.2026Lvs Baník Souš1-2
- 19.04.2026Wvs Hradec Králové II5-1
Progi bramkowe
| Sokol Zápy | Slovan Liberec II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
| Sokol Zápy | Slovan Liberec II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
| Sokol Zápy | Slovan Liberec II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sokol Zápy | Slovan Liberec II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

