Football Stats
Herb Catanzaro
CatanzaroŚr. pkt/mecz 1.65
Włochy / Coppa Italia15 sierpnia 2026 18:00
Herb Sudtirol
SudtirolŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Catanzaro

2W — Catanzaro4D1W — Sudtirol

Streaki - Catanzaro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Catanzaro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Catanzaro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Catanzaro — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Catanzaro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Catanzaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Catanzaro — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Catanzaro — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Catanzaro — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Catanzaro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Catanzaro — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Catanzaro — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Catanzaro — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Catanzaro — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Catanzaro — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Catanzaro — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sudtirol

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sudtirol — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sudtirol — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sudtirol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sudtirol — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sudtirol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Sudtirol — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sudtirol — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sudtirol — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sudtirol — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sudtirol — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sudtirol — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sudtirol — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Sudtirol — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Catanzaro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Catanzaro — powyżej 1.5 gola w meczu w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Catanzaro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Sudtirol

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sudtirol — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sudtirol — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 26 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb CatanzaroCatanzaro22Herb SudtirolSudtirol
31.01Herb SudtirolSudtirol21Herb CatanzaroCatanzaro
24.08Herb CatanzaroCatanzaro11Herb SudtirolSudtirol
12.01Herb SudtirolSudtirol11Herb CatanzaroCatanzaro
27.10Herb CatanzaroCatanzaro30Herb SudtirolSudtirol
17.02Herb CatanzaroCatanzaro22Herb SudtirolSudtirol
07.10Herb SudtirolSudtirol01Herb CatanzaroCatanzaro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Catanzaro jest o 125% lepsza niż Sudtirol pod względem odsetku wygranych meczów.

CatanzaroDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
3.30
3.45
Strzelone
2.20
1.80
2.00
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
55%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
13.00
12.60
12.80
Śr. faule/mecz
13.20
14.00
13.60
SudtirolDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
1.70
2.60
2.15
Strzelone
0.60
1.10
0.85
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
44%
43%
43%
Śr. strzały/mecz
13.10
11.20
12.15
Śr. faule/mecz
14.80
18.00
16.40

Ostatnie 10 meczów

Catanzaro jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Catanzaro u siebie
1.10 gola/mecz
Sudtirol na wyjeździe

Progi bramkowe

CatanzaroSudtirol
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
30% (6/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Catanzaro notuje o 10% wyższy wynik niż Sudtirol pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCatanzaroSudtirol
Match Corners AVG
8.60 (40/40)
9.00 (20/20)
8.20 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCatanzaroSudtirol
Corners Earned Match
4.22
4.25
4.20
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Corners Earned
169
85
84

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Catanzaro notuje o 10% wyższy wynik niż Sudtirol pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCatanzaroSudtirol
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
4.45 (20/20)
4.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
170
89
81
Highest in a Match
11
10
11
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCatanzaroSudtirol
Under 0.5
13% (5/40)
0% (0/20)
25% (5/20)
Under 1.5
20% (8/40)
0% (0/20)
40% (8/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Coppa Italia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Catanzaro18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Sudtirol18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Włochy, realne dane wkrótce.