Football Stats
Herb Danubio
DanubioŚr. pkt/mecz 1.10
Urugwaj / Primera División5 lipca 2026 19:00
Herb Juventud
JuventudŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Danubio

4W — Danubio2D2W — Juventud

Streaki - Danubio

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Danubio — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Danubio — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Danubio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Danubio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Danubio — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Danubio — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Juventud

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventud — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventud — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventud — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Juventud — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Danubio

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Juventud

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventud — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb DanubioDanubio11Herb JuventudJuventud
16.03Herb DanubioDanubio41Herb JuventudJuventud
21.06Herb JuventudJuventud31Herb DanubioDanubio
09.02Herb JuventudJuventud22Herb DanubioDanubio
13.10Herb DanubioDanubio01Herb JuventudJuventud
01.07Herb JuventudJuventud01Herb DanubioDanubio
05.05Herb DanubioDanubio43Herb JuventudJuventud
18.03Herb DanubioDanubio10Herb JuventudJuventud

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventud jest o 20% lepsza niż Danubio pod względem odsetku wygranych meczów.

DanubioDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.70
2.60
2.65
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
JuventudDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
3.40
2.90
Strzelone
1.20
1.30
1.25
Stracone
1.20
2.10
1.65
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Danubio jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Danubio u siebie
1.30 gola/mecz
Juventud na wyjeździe

Progi bramkowe

DanubioJuventud
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDanubioJuventud
Match Cards AVG
5.00 (2/2)
5.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Total Cards
10
10
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDanubioJuventud
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Racing Montevideo15942312.07
3Albion FC15843281.87
4Penarol15834271.80
5Central Espanol15735241.60
6Atletico Torque15654231.53
7Club Nacional15717221.47
8Defensor Sporting15564211.40
10Wanderers15627201.33
11Danubio15465181.20
12Cerro Largo15528171.13
13Boston River15528171.13
14Juventud15438151.00
15Progreso15249100.67
16Cerro15249100.67