Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Szentlőrinc SE
Streaki - Szentlőrinc SE
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Szentlőrinc SE — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Szentlőrinc SE — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Szentlőrinc SE — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Szentlőrinc SE — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Szentlőrinc SE — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Nagykanizsai ULE
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nagykanizsai ULE — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nagykanizsai ULE — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nagykanizsai ULE — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nagykanizsai ULE — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nagykanizsai ULE — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nagykanizsai ULE — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nagykanizsai ULE — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Szentlőrinc SE
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Szentlőrinc SE — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
Serie - Nagykanizsai ULE
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Nagykanizsai ULE jest o 140% lepsza niż Szentlőrinc SE pod względem odsetku wygranych meczów.
| Szentlőrinc SE | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.00 | 2.45 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Nagykanizsai ULE | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.10 | 3.05 |
Strzelone | 1.90 | 2.30 | 2.10 |
Stracone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Dvs Karcag SE0-0
- 17.05.2026Wvs Tiszakecske FC2-1
- 10.05.2026Wvs Fehérvár FC2-1
- 03.05.2026Wvs Karcag SE1-0
- 26.04.2026Wvs BVSC2-0
- 19.04.2026Dvs Bekescsaba 19120-0
- 11.04.2026Lvs Vasas0-4
- 05.04.2026Lvs Kecskeméti TE0-3
- 22.03.2026Lvs Szeged 20110-2
- 14.03.2026Dvs Csakvar2-2
- 02.08.2026Wvs Csakvar2-1
- 25.07.2026Lvs Diosgyori VTK2-3
- 01.07.2026Lvs Fehérvár FC0-2
- 07.06.2026Dvs Cigand SE0-0
- 31.05.2026Dvs Cigand SE2-2
- 24.05.2026Wvs MTK Budapest II1-0
- 17.05.2026Wvs Iváncsa2-1
- 10.05.2026Wvs PTE-PEAC1-0
- 03.05.2026Wvs Dombóvári8-0
- 26.04.2026Wvs Érdi VSE3-1
Progi bramkowe
| Szentlőrinc SE | Nagykanizsai ULE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Szentlőrinc SE | Nagykanizsai ULE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Szentlőrinc SE | Nagykanizsai ULE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Szentlőrinc SE | Nagykanizsai ULE | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

