Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Ajka
Streaki - Ajka
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ajka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ajka — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ajka — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Ajka — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Nagykanizsai ULE
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nagykanizsai ULE — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nagykanizsai ULE — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nagykanizsai ULE — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nagykanizsai ULE — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nagykanizsai ULE — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nagykanizsai ULE — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nagykanizsai ULE — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ajka
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ajka — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ajka — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ajka — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ajka — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ajka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Nagykanizsai ULE
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nagykanizsai ULE — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Nagykanizsai ULE jest o 43% lepsza niż Ajka pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ajka | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.80 | 2.15 |
Strzelone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
Stracone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Nagykanizsai ULE | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.10 | 2.95 |
Strzelone | 1.70 | 2.20 | 1.95 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Dvs Diosgyori VTK1-1
- 08.08.2026Dvs Karcag SE1-1
- 25.07.2026Wvs Kecskeméti TE3-1
- 17.05.2026Lvs Vasas1-2
- 10.05.2026Lvs Szeged 20110-3
- 03.05.2026Lvs Soroksar1-3
- 26.04.2026Dvs Mezokovesd-zsory1-1
- 19.04.2026Dvs Kozarmisleny FC1-1
- 11.04.2026Lvs Tiszakecske FC1-4
- 05.04.2026Wvs Karcag SE1-0
- 15.08.2026Lvs Soroksar0-1
- 09.08.2026Lvs Szentlőrinc SE0-1
- 02.08.2026Wvs Csakvar2-1
- 25.07.2026Lvs Diosgyori VTK2-3
- 01.07.2026Lvs Fehérvár FC0-2
- 07.06.2026Dvs Cigand SE0-0
- 31.05.2026Dvs Cigand SE2-2
- 24.05.2026Wvs MTK Budapest II1-0
- 17.05.2026Wvs Iváncsa2-1
- 10.05.2026Wvs PTE-PEAC1-0
Progi bramkowe
| Ajka | Nagykanizsai ULE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Ajka | Nagykanizsai ULE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Ajka | Nagykanizsai ULE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ajka | Nagykanizsai ULE | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

