Football Stats
Herb Kozarmisleny FC
Kozarmisleny FCŚr. pkt/mecz 1.50
Węgry / NB II5 września 2026 17:00
Herb Mezokovesd-zsory
Mezokovesd-zsoryŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Kozarmisleny FC

Streaki - Kozarmisleny FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kozarmisleny FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Kozarmisleny FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kozarmisleny FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kozarmisleny FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kozarmisleny FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kozarmisleny FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kozarmisleny FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kozarmisleny FC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Mezokovesd-zsory

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mezokovesd-zsory — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mezokovesd-zsory — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mezokovesd-zsory — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mezokovesd-zsory — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mezokovesd-zsory — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mezokovesd-zsory — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Kozarmisleny FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kozarmisleny FC — przegrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kozarmisleny FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Kozarmisleny FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kozarmisleny FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Kozarmisleny FC — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Mezokovesd-zsory

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mezokovesd-zsory — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mezokovesd-zsory — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mezokovesd-zsory — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mezokovesd-zsory — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.02Herb Kozarmisleny FCKozarmisleny FC30Herb Mezokovesd-zsoryMezokovesd-zsory
10.08Herb Mezokovesd-zsoryMezokovesd-zsory20Herb Kozarmisleny FCKozarmisleny FC
27.04Herb Kozarmisleny FCKozarmisleny FC01Herb Mezokovesd-zsoryMezokovesd-zsory
26.10Herb Mezokovesd-zsoryMezokovesd-zsory01Herb Kozarmisleny FCKozarmisleny FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Kozarmisleny FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
0.90
2.20
1.55
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Mezokovesd-zsoryDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.90
2.20
2.05
Strzelone
0.90
1.20
1.05
Stracone
1.00
1.00
1.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Kozarmisleny FC jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Kozarmisleny FC u siebie
1.20 gola/mecz
Mezokovesd-zsory na wyjeździe

Progi bramkowe

Kozarmisleny FCMezokovesd-zsory
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKozarmisleny FCMezokovesd-zsory
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Under 2.5
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Under 3.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
NB II — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Soroksar6510162.67
2Kecskeméti TE6411132.17
3Tiszakecske FC6330122.00
4Kazincbarcikai6330122.00
5Ajka5320112.20
6Karcag SE6240101.67
7Gyirmot SE6312101.67
9Szentlőrinc SE521271.40
10Fehérvár FC620461.00
11Szeged 2011512251.00
12BVSC511340.80
13Diosgyori VTK511340.80
14Nagykanizsai ULE610530.50
15Csakvar610530.50
16Kozarmisleny FC600600.00