Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Nagykanizsai ULE
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nagykanizsai ULE — przegrywa u siebie (3/3, 100%)
- Nagykanizsai ULE — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Nagykanizsai ULE — nie wygrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
- Nagykanizsai ULE — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (5/6, 83%)
Streaki - Fehérvár FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fehérvár FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Fehérvár FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Fehérvár FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Fehérvár FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Nagykanizsai ULE
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nagykanizsai ULE — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nagykanizsai ULE — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nagykanizsai ULE — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Serie - Fehérvár FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fehérvár FC — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fehérvár FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fehérvár FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fehérvár FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fehérvár FC — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Fehérvár FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fehérvár FC — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fehérvár FC — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fehérvár FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fehérvár FC jest o 165% lepsza niż Nagykanizsai ULE pod względem odsetku wygranych meczów.
| Nagykanizsai ULE | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 33% | 17% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.00 | 2.50 |
Strzelone | 1.00 | 0.67 | 0.83 |
Stracone | 2.00 | 1.33 | 1.67 |
BTTS % | 67% | 33% | 50% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 33% | 67% | 50% |
| Fehérvár FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.80 | 2.60 |
Strzelone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Tiszakecske FC1-2
- 22.08.2026Lvs Ajka0-2
- 15.08.2026Lvs Soroksar0-1
- 09.08.2026Lvs Szentlőrinc SE0-1
- 02.08.2026Wvs Csakvar2-1
- 25.07.2026Lvs Diosgyori VTK2-3
- 30.08.2026Lvs Karcag SE1-2
- 22.08.2026Lvs Mezokovesd-zsory1-2
- 15.08.2026Lvs Kecskeméti TE1-2
- 08.08.2026Wvs Szeged 20111-0
- 01.08.2026Lvs Kazincbarcikai1-3
- 25.07.2026Wvs Kozarmisleny FC4-0
- 17.05.2026Lvs Budafoki LC1-3
- 10.05.2026Lvs Szentlőrinc SE1-2
- 03.05.2026Lvs BVSC0-1
- 26.04.2026Lvs Vasas0-2
Progi bramkowe
| Nagykanizsai ULE | Fehérvár FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 67% (2/3) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 67% (2/3) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 33% (1/3) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (4/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 85% (17/20) |
| Nagykanizsai ULE | Fehérvár FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 67% (2/3) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (4/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 85% (17/20) |
| Nagykanizsai ULE | Fehérvár FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (2/3) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 33% (1/3) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 67% (2/3) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (4/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 83% (5/6) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Nagykanizsai ULE | Fehérvár FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/26) | 0% (0/6) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (6/26) | 33% (2/6) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (13/26) | 50% (3/6) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 81% (21/26) | 83% (5/6) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 92% (24/26) | 83% (5/6) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 96% (25/26) | 100% (6/6) | 95% (19/20) |

