Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Gobelins
Streaki - Gobelins
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gobelins — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gobelins — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gobelins — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Gobelins — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gobelins — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Aubagne
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aubagne — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aubagne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Aubagne — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aubagne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aubagne — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aubagne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Gobelins
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gobelins — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gobelins — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Aubagne
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aubagne — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gobelins jest o 33% lepsza niż Aubagne pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gobelins | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
Strzelone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
Stracone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Aubagne | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.50 | 2.55 |
Strzelone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
Stracone | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Thionville Lusitanos1-1
- 20.08.2026Wvs Valenciennes2-1
- 14.08.2026Lvs Villefranche0-2
- 07.08.2026Wvs Quevilly1-0
- 15.05.2026Lvs Quevilly0-1
- 09.05.2026Dvs Aubagne1-1
- 30.04.2026Dvs Concarneau0-0
- 17.04.2026Lvs Villefranche1-3
- 10.04.2026Lvs Caen0-3
- 03.04.2026Lvs Bourg-en-bresse 010-1
- 29.08.2026Wvs Bourg-en-bresse 012-0
- 20.08.2026Lvs Caen0-1
- 14.08.2026Lvs Bastia0-1
- 07.08.2026Lvs Thionville Lusitanos0-3
- 11.07.2026Lvs Montpellier2-3
- 15.05.2026Wvs Caen3-1
- 09.05.2026Dvs Gobelins1-1
- 01.05.2026Lvs Stade Briochin1-2
- 24.04.2026Lvs Rouen1-3
- 17.04.2026Lvs Orleans0-2
Progi bramkowe
| Gobelins | Aubagne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Gobelins | Aubagne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Gobelins | Aubagne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gobelins | Aubagne | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

