Football Stats
Herb Fleury 91
Flaga FrancjaFleury 91
18. miejsce w tabeli Ligue 3
Francja / Ligue 3Sezon 2026/27

2026/27 Fleury 91 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R2
P2
Gz2
Gs5
RB-3
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fleury 91 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fleury 91 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fleury 91 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fleury 91 — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Quevilly21Herb Fleury 91Fleury 91
20.08Herb Fleury 91Fleury 9102Orleans
14.08Cannes11Herb Fleury 91Fleury 91
07.08Herb Fleury 91Fleury 9100Amiens
15.05Herb Fleury 91Fleury 9112Rouen
09.05Orleans20Herb Fleury 91Fleury 91
01.05Herb Fleury 91Fleury 9140Le Puy Foot
24.04Chateauroux02Herb Fleury 91Fleury 91
17.04Herb Fleury 91Fleury 9120Valenciennes
10.04Sochaux22Herb Fleury 91Fleury 91

Fleury 91 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
1.70
2.90
Strzelone
0.80
0.90
1.70
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.50
0.80
1.30
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 75% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Fleury 91

Wynik meczu

0-0
1 (25%)
1-1
1 (25%)
0-2
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (50%)
0-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Fleury 91

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
0
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (75%)
0
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligue 3.

Ligue 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Rouen4310102.50
3La Roche VF4310102.50
4Gobelins421171.75
5Caen420261.50
6Orleans420261.50
7Cannes413061.50
8Le Puy Foot420261.50
9Bastia420261.50
10Versailles420261.50
11Concarneau412151.25
12Amiens411241.00
13Valenciennes411241.00
14Quevilly411241.00
15Villefranche410330.75
16Aubagne410330.75
18Fleury 91402220.50