Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Rouen
Streaki - Rouen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rouen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Rouen — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Rouen — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Rouen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Rouen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Rouen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rouen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rouen — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Rouen — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Rouen — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
- Rouen — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- Rouen — powyżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
- Rouen — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
- Rouen — powyżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Rouen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Rouen — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
- Rouen — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Aubagne
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aubagne — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aubagne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Aubagne — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aubagne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aubagne — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aubagne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Rouen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rouen — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rouen — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Rouen — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rouen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Aubagne
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aubagne — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rouen jest o 100% lepsza niż Aubagne pod względem odsetku wygranych meczów.
| Rouen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 1.80 | 2.25 |
Strzelone | 1.50 | 0.90 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Aubagne | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.50 | 2.55 |
Strzelone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
Stracone | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 03.09.2026Dvs Valenciennes1-1
- 29.08.2026Wvs Villefranche2-0
- 20.08.2026Wvs Quevilly3-0
- 14.08.2026Wvs Orleans2-1
- 07.08.2026Dvs Cannes0-0
- 24.05.2026Lvs Laval0-1
- 19.05.2026Dvs Laval1-1
- 15.05.2026Wvs Fleury 912-1
- 09.05.2026Lvs Versailles1-3
- 02.05.2026Dvs Quevilly0-0
- 29.08.2026Wvs Bourg-en-bresse 012-0
- 20.08.2026Lvs Caen0-1
- 14.08.2026Lvs Bastia0-1
- 07.08.2026Lvs Thionville Lusitanos0-3
- 11.07.2026Lvs Montpellier2-3
- 15.05.2026Wvs Caen3-1
- 09.05.2026Dvs Gobelins1-1
- 01.05.2026Lvs Stade Briochin1-2
- 24.04.2026Lvs Rouen1-3
- 17.04.2026Lvs Orleans0-2
Progi bramkowe
| Rouen | Aubagne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Rouen | Aubagne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Rouen | Aubagne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Rouen | Aubagne | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 6.50 (2/40) | 6.50 (2/20) | — |
Over 6.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 7.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 8.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Rouen | Aubagne | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.50 | 4.50 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Corners Earned | 9 | 9 | — |
| Ogółem | Rouen | Aubagne | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 2.00 | 2.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 2.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 3.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Corners Against | 4 | 4 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Rouen | Aubagne | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.50 (2/2) | 6.50 (2/2) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 4.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 5.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 6.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Total Cards | 13 | 13 | — |
Highest in a Match | 7 | 7 | — |
Lowest in a Match | 6 | 6 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Rouen | Aubagne | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

