Football Stats
Herb Albion FC
Albion FCŚr. pkt/mecz 1.65
Urugwaj / Primera División17 lipca 2026 20:00
Herb Juventud
JuventudŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Albion FC

5W — Albion FC3D2W — Juventud

Streaki - Albion FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Albion FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Albion FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Albion FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Albion FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Albion FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Albion FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Albion FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Albion FC — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Albion FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Juventud

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventud — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventud — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventud — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventud — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventud — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventud — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventud — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Juventud — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - Albion FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Albion FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Albion FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Albion FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Juventud

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventud — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.07Herb Albion FCAlbion FC01Herb JuventudJuventud
22.03Herb JuventudJuventud01Herb Albion FCAlbion FC
25.09Herb JuventudJuventud00Herb Albion FCAlbion FC
11.06Herb Albion FCAlbion FC10Herb JuventudJuventud
24.03Herb Albion FCAlbion FC11Herb JuventudJuventud
11.11Herb Albion FCAlbion FC32Herb JuventudJuventud
25.06Herb JuventudJuventud10Herb Albion FCAlbion FC
22.09Herb Albion FCAlbion FC10Herb JuventudJuventud
09.06Herb JuventudJuventud12Herb Albion FCAlbion FC
03.11Herb JuventudJuventud00Herb Albion FCAlbion FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Albion FC jest o 50% lepsza niż Juventud pod względem odsetku wygranych meczów.

Albion FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.30
1.80
2.55
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
1.40
0.70
1.05
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
JuventudDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
3.10
2.95
Strzelone
1.30
1.30
1.30
Stracone
1.50
1.80
1.65
BTTS %
60%
90%
75%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Albion FC jest o +46% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Albion FC u siebie
1.30 gola/mecz
Juventud na wyjeździe

Progi bramkowe

Albion FCJuventud
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAlbion FCJuventud
Match Cards AVG
5.00 (2/2)
5.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Total Cards
10
10
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAlbion FCJuventud
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Racing Montevideo15942312.07
3Albion FC15843281.87
4Penarol15834271.80
5Central Espanol15735241.60
6Atletico Torque15654231.53
7Club Nacional15717221.47
8Defensor Sporting15564211.40
10Wanderers15627201.33
11Danubio15465181.20
12Cerro Largo15528171.13
13Boston River15528171.13
14Juventud15438151.00
15Progreso15249100.67
16Cerro15249100.67