Football Stats
Herb Uherský Brod
Uherský BrodŚr. pkt/mecz 2.60
Czechy / 3. liga - MSFL1 sierpnia 2026 17:00
Herb Vítkovice
VítkoviceŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Uherský Brod

3W — Uherský Brod0D0W — Vítkovice

Streaki - Uherský Brod

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uherský Brod — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Uherský Brod — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Uherský Brod — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Uherský Brod — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Uherský Brod — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Uherský Brod — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Uherský Brod — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uherský Brod — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Vítkovice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vítkovice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vítkovice — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vítkovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vítkovice — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vítkovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vítkovice — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vítkovice — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Uherský Brod

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uherský Brod — jest niepokonany w 31 meczach z rzędu
  • 🔥 Uherský Brod — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Uherský Brod — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Uherský Brod — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Uherský Brod — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Uherský Brod — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Vítkovice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vítkovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vítkovice — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Uherský BrodUherský Brod41Herb VítkoviceVítkovice
10.06Herb Uherský BrodUherský Brod20Herb VítkoviceVítkovice
12.11Herb VítkoviceVítkovice13Herb Uherský BrodUherský Brod

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Uherský Brod jest o 129% lepsza niż Vítkovice pod względem odsetku wygranych meczów.

Uherský BrodDomWyjazdOgółem
Win %
80%
80%
80%
Śr. goli/mecz
3.10
2.50
2.80
Strzelone
2.40
2.00
2.20
Stracone
0.70
0.50
0.60
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
VítkoviceDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
3.20
2.95
Strzelone
1.60
1.50
1.55
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Uherský Brod jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Uherský Brod u siebie
1.50 gola/mecz
Vítkovice na wyjeździe

Progi bramkowe

Uherský BrodVítkovice
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
90% (18/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUherský BrodVítkovice
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00