Football Stats
Herb Sigma Olomouc II
Sigma Olomouc IIŚr. pkt/mecz 1.75
Czechy / 3. liga - MSFL9 sierpnia 2026 10:15
Herb Slovácko II
Slovácko IIŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Sigma Olomouc II

Streaki - Sigma Olomouc II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sigma Olomouc II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc II — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Sigma Olomouc II — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sigma Olomouc II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Slovácko II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slovácko II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slovácko II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slovácko II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slovácko II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slovácko II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovácko II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Sigma Olomouc II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sigma Olomouc II — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc II — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc II — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc II — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc II — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc II — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sigma Olomouc II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Slovácko II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slovácko II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovácko II — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovácko II — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovácko II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovácko II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovácko II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II21Herb Slovácko IISlovácko II
15.03Herb Slovácko IISlovácko II03Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II
10.08Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II21Herb Slovácko IISlovácko II
13.03Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II31Herb Slovácko IISlovácko II
08.08Herb Slovácko IISlovácko II12Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II
11.10Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II12Herb Slovácko IISlovácko II
11.08Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II80Herb Slovácko IISlovácko II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sigma Olomouc II jest o 22% lepsza niż Slovácko II pod względem odsetku wygranych meczów.

Sigma Olomouc IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
2.70
3.50
3.10
Strzelone
1.80
2.70
2.25
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Slovácko IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.60
1.70
1.65
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

Sigma Olomouc II jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Sigma Olomouc II u siebie
1.70 gola/mecz
Slovácko II na wyjeździe

Progi bramkowe

Sigma Olomouc IISlovácko II
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
85% (17/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSigma Olomouc IISlovácko II
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00