Football Stats
Herb Vítkovice
VítkoviceŚr. pkt/mecz 1.40
Czechy / 3. liga - MSFL8 sierpnia 2026 17:00
Herb Havířov
HavířovŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Vítkovice

2W — Vítkovice3D3W — Havířov

Streaki - Vítkovice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vítkovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vítkovice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Vítkovice — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Vítkovice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vítkovice — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Vítkovice — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Vítkovice — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Vítkovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Havířov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Havířov — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Havířov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Havířov — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Havířov — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Havířov — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Havířov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Havířov — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Vítkovice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vítkovice — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vítkovice — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vítkovice — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vítkovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vítkovice — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Vítkovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Havířov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Havířov — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Havířov — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Havířov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Havířov — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb VítkoviceVítkovice11Herb HavířovHavířov
07.06Herb VítkoviceVítkovice31Herb HavířovHavířov
03.11Herb HavířovHavířov43Herb VítkoviceVítkovice
13.04Herb VítkoviceVítkovice22Herb HavířovHavířov
10.09Herb HavířovHavířov22Herb VítkoviceVítkovice
23.04Herb VítkoviceVítkovice03Herb HavířovHavířov
05.09Herb HavířovHavířov01Herb VítkoviceVítkovice
03.10Herb VítkoviceVítkovice12Herb HavířovHavířov

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Havířov jest o 71% lepsza niż Vítkovice pod względem odsetku wygranych meczów.

VítkoviceDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
3.60
3.15
Strzelone
1.60
1.60
1.60
Stracone
1.10
2.00
1.55
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
HavířovDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.40
3.60
3.50
Strzelone
2.20
2.30
2.25
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Havířov jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Vítkovice u siebie
2.30 gola/mecz
Havířov na wyjeździe

Progi bramkowe

VítkoviceHavířov
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVítkoviceHavířov
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 5.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00