Football Stats
Herb Havířov
HavířovŚr. pkt/mecz 1.80
Czechy / 3. liga - MSFL16 sierpnia 2026 10:15
Herb Karviná II
Karviná IIŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Havířov

1W — Havířov2D3W — Karviná II

Streaki - Havířov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Havířov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Havířov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Havířov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Havířov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Havířov — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Havířov — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Karviná II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karviná II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Karviná II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Karviná II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Karviná II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Havířov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Havířov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Havířov — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Serie - Karviná II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Karviná II — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná II — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná II — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb HavířovHavířov22Herb Karviná IIKarviná II
23.04Herb HavířovHavířov03Herb Karviná IIKarviná II
11.09Herb Karviná IIKarviná II11Herb HavířovHavířov
17.04Herb HavířovHavířov10Herb Karviná IIKarviná II
29.08Herb Karviná IIKarviná II31Herb HavířovHavířov
16.08Herb HavířovHavířov02Herb Karviná IIKarviná II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Havířov jest o 175% lepsza niż Karviná II pod względem odsetku wygranych meczów.

HavířovDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.40
3.20
3.30
Strzelone
2.20
1.90
2.05
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Karviná IIDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.00
2.60
2.80
Strzelone
1.40
0.80
1.10
Stracone
1.60
1.80
1.70
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Havířov jest o +175% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Havířov u siebie
0.80 gola/mecz
Karviná II na wyjeździe

Progi bramkowe

HavířovKarviná II
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHavířovKarviná II
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00