Football Stats
Herb Uničov
UničovŚr. pkt/mecz 1.90
Czechy / 3. liga - MSFL30 sierpnia 2026 10:15
Herb Unie Hlubina
Unie HlubinaŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Uničov

4W — Uničov1D0W — Unie Hlubina

Streaki - Uničov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uničov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Uničov — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Uničov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uničov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uničov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uničov — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Uničov — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Uničov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Unie Hlubina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Unie Hlubina — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Unie Hlubina — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Unie Hlubina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Unie Hlubina — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Unie Hlubina — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Unie Hlubina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Unie Hlubina — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Unie Hlubina — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Uničov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uničov — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Uničov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Uničov — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Uničov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Unie Hlubina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Unie Hlubina — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb UničovUničov30Herb Unie HlubinaUnie Hlubina
06.06Herb Unie HlubinaUnie Hlubina12Herb UničovUničov
02.11Herb UničovUničov20Herb Unie HlubinaUnie Hlubina
10.05Herb Unie HlubinaUnie Hlubina00Herb UničovUničov
06.10Herb UničovUničov41Herb Unie HlubinaUnie Hlubina

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

UničovDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
2.10
2.65
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.70
0.70
1.20
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Unie HlubinaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
3.80
3.70
3.75
Strzelone
2.20
2.50
2.35
Stracone
1.60
1.20
1.40
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

Unie Hlubina jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Uničov u siebie
2.50 gola/mecz
Unie Hlubina na wyjeździe

Progi bramkowe

UničovUnie Hlubina
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUničovUnie Hlubina
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00