Football Stats
Herb Frýdek-Místek
Frýdek-MístekŚr. pkt/mecz 1.75
Czechy / 3. liga - MSFL5 września 2026 16:00
Herb Uničov
UničovŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Frýdek-Místek

3W — Frýdek-Místek2D5W — Uničov

Streaki - Frýdek-Místek

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Frýdek-Místek — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Frýdek-Místek — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Frýdek-Místek — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Frýdek-Místek — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Frýdek-Místek — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Frýdek-Místek — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Frýdek-Místek — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Uničov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uničov — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Uničov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Uničov — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Uničov — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uničov — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Uničov — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Uničov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Frýdek-Místek

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Frýdek-Místek — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Frýdek-Místek — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Frýdek-Místek — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Uničov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uničov — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Uničov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Uničov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.04Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek00Herb UničovUničov
21.09Herb UničovUničov43Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek
07.06Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek14Herb UničovUničov
03.11Herb UničovUničov21Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek
07.04Herb UničovUničov01Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek
02.09Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek20Herb UničovUničov
09.04Herb UničovUničov21Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek
10.09Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek31Herb UničovUničov
08.05Herb UničovUničov22Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek
02.10Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek03Herb UničovUničov

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Uničov jest o 22% lepsza niż Frýdek-Místek pod względem odsetku wygranych meczów.

Frýdek-MístekDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.50
2.70
2.60
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
UničovDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
2.10
2.65
Strzelone
1.60
1.40
1.50
Stracone
1.60
0.70
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Frýdek-Místek jest o +21% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Frýdek-Místek u siebie
1.40 gola/mecz
Uničov na wyjeździe

Progi bramkowe

Frýdek-MístekUničov
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFrýdek-MístekUničov
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00