Football Stats
Herb Karviná II
Karviná IIŚr. pkt/mecz 0.95
Czechy / 3. liga - MSFL6 września 2026 10:15
Herb Hodonín
HodonínŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Karviná II

1W — Karviná II1D4W — Hodonín

Streaki - Karviná II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karviná II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Karviná II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Karviná II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Karviná II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Karviná II — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Hodonín

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hodonín — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hodonín — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hodonín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hodonín — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hodonín — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hodonín — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hodonín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hodonín — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Karviná II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Karviná II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Hodonín

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hodonín — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hodonín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hodonín — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.04Herb HodonínHodonín41Herb Karviná IIKarviná II
07.09Herb Karviná IIKarviná II23Herb HodonínHodonín
12.04Herb HodonínHodonín10Herb Karviná IIKarviná II
08.09Herb Karviná IIKarviná II12Herb HodonínHodonín
07.04Herb Karviná IIKarviná II44Herb HodonínHodonín
02.09Herb HodonínHodonín12Herb Karviná IIKarviná II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hodonín jest o 125% lepsza niż Karviná II pod względem odsetku wygranych meczów.

Karviná IIDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.00
2.70
2.85
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.70
1.70
1.70
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
HodonínDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
2.50
3.90
3.20
Strzelone
1.20
2.50
1.85
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
0%
15%

Ostatnie 10 meczów

Hodonín jest o +92% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Karviná II u siebie
2.50 gola/mecz
Hodonín na wyjeździe

Progi bramkowe

Karviná IIHodonín
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKarviná IIHodonín
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 3.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00