Football Stats
Herb Zlín II
Zlín IIŚr. pkt/mecz 1.45
Czechy / 3. liga - MSFL6 września 2026 10:30
Herb Blansko
BlanskoŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Zlín II

6W — Zlín II0D4W — Blansko

Streaki - Zlín II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zlín II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Zlín II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zlín II — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Zlín II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Zlín II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Zlín II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Zlín II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Zlín II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Zlín II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Blansko

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Blansko — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Blansko — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Blansko — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Blansko — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Blansko — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blansko — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Zlín II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zlín II — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zlín II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Blansko

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Blansko — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Blansko — powyżej 1.5 gola w meczu w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Blansko — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Blansko — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Blansko — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 21 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.03Herb BlanskoBlansko43Herb Zlín IIZlín II
10.08Herb Zlín IIZlín II42Herb BlanskoBlansko
30.04Herb Zlín IIZlín II42Herb BlanskoBlansko
16.11Herb BlanskoBlansko24Herb Zlín IIZlín II
16.03Herb BlanskoBlansko21Herb Zlín IIZlín II
13.08Herb Zlín IIZlín II10Herb BlanskoBlansko
25.03Herb BlanskoBlansko10Herb Zlín IIZlín II
28.08Herb Zlín IIZlín II10Herb BlanskoBlansko
01.06Herb Zlín IIZlín II03Herb BlanskoBlansko
13.11Herb BlanskoBlansko01Herb Zlín IIZlín II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zlín II jest o 60% lepsza niż Blansko pod względem odsetku wygranych meczów.

Zlín IIDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
BlanskoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
4.80
3.70
4.25
Strzelone
1.90
1.00
1.45
Stracone
2.90
2.70
2.80
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

Zlín II jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Zlín II u siebie
1.00 gola/mecz
Blansko na wyjeździe

Progi bramkowe

Zlín IIBlansko
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemZlín IIBlansko
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 2.5
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Under 3.5
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Under 4.5
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Under 5.5
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00