Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Hodonín
Streaki - Hodonín
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hodonín — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Hodonín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Hodonín — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Hodonín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Hodonín — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Hodonín — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Hodonín — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Streaki - Hranice
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hranice — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hranice — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hranice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hranice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Hodonín
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hodonín — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hodonín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Hodonín — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
Serie - Hranice
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hranice — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hodonín jest o 80% lepsza niż Hranice pod względem odsetku wygranych meczów.
| Hodonín | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.90 | 3.20 |
Strzelone | 1.20 | 2.50 | 1.85 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 0% | 15% |
| Hranice | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.40 | 2.80 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.90 | 1.30 | 1.60 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Vítkovice0-2
- 23.08.2026Dvs Zlín II1-1
- 15.08.2026Lvs Líšeň II0-1
- 08.08.2026Dvs Blansko3-3
- 01.08.2026Lvs Slovácko II1-3
- 13.06.2026Lvs Blansko2-3
- 06.06.2026Lvs Vítkovice1-2
- 03.06.2026Wvs Polanka nad Odrou4-3
- 29.05.2026Dvs Frýdek-Místek1-1
- 23.05.2026Wvs Uničov3-1
- 30.08.2026Wvs Polanka nad Odrou1-0
- 21.08.2026Wvs Havířov6-0
- 15.08.2026Lvs Uherský Brod0-1
- 07.08.2026Lvs Uničov0-1
- 31.07.2026Lvs Frýdek-Místek0-1
- 12.06.2026Lvs Zbrojovka Brno II1-3
- 05.06.2026Lvs Sigma Olomouc II0-4
- 29.05.2026Dvs Karviná II0-0
- 24.05.2026Wvs Hlučín3-0
- 20.05.2026Dvs Vrchovina2-2
Progi bramkowe
| Hodonín | Hranice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Hodonín | Hranice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Hodonín | Hranice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Hodonín | Hranice | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

