Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Slovácko II
Streaki - Slovácko II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slovácko II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Slovácko II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Slovácko II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slovácko II — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Slovácko II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Slovácko II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Slovácko II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Karviná II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Karviná II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Karviná II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Karviná II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karviná II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karviná II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karviná II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Slovácko II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slovácko II — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovácko II — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Karviná II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Karviná II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Slovácko II jest o 75% lepsza niż Karviná II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Slovácko II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.20 | 3.35 |
Strzelone | 2.00 | 1.40 | 1.70 |
Stracone | 1.50 | 1.80 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Karviná II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.70 | 2.85 |
Strzelone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
Stracone | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Zlín II1-1
- 23.08.2026Dvs Líšeň II0-0
- 16.08.2026Wvs Blansko4-2
- 09.08.2026Lvs Sigma Olomouc II1-2
- 01.08.2026Wvs Hodonín3-1
- 11.06.2026Lvs Vítkovice1-5
- 06.06.2026Dvs Frýdek-Místek2-2
- 31.05.2026Lvs Uničov1-3
- 24.05.2026Wvs Polanka nad Odrou4-0
- 20.05.2026Dvs Třinec1-1
- 29.08.2026Lvs Vrchovina0-1
- 23.08.2026Wvs Polanka nad Odrou2-1
- 16.08.2026Dvs Havířov2-2
- 09.08.2026Wvs Uherský Brod2-0
- 02.08.2026Lvs Uničov2-3
- 13.06.2026Wvs Vsetín2-1
- 06.06.2026Wvs Zbrojovka Brno II2-0
- 29.05.2026Dvs Hranice0-0
- 24.05.2026Lvs Sigma Olomouc II1-3
- 20.05.2026Dvs Polanka nad Odrou0-0
Progi bramkowe
| Slovácko II | Karviná II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Slovácko II | Karviná II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Slovácko II | Karviná II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slovácko II | Karviná II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

