Football Stats
Herb Uničov
UničovŚr. pkt/mecz 1.90
Czechy / 3. liga - MSFL13 września 2026 10:15
Herb Sigma Olomouc II
Sigma Olomouc IIŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Uničov

2W — Uničov1D3W — Sigma Olomouc II

Streaki - Uničov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uničov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Uničov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uničov — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Uničov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uničov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Uničov — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Uničov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Sigma Olomouc II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sigma Olomouc II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sigma Olomouc II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sigma Olomouc II — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sigma Olomouc II — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Uničov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uničov — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Uničov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Uničov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Sigma Olomouc II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sigma Olomouc II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.04Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II12Herb UničovUničov
01.10Herb UničovUničov22Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II
01.05Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II21Herb UničovUničov
26.09Herb UničovUničov04Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II
16.08Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II20Herb UničovUničov
01.09Herb UničovUničov21Herb Sigma Olomouc IISigma Olomouc II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sigma Olomouc II jest o 9% lepsza niż Uničov pod względem odsetku wygranych meczów.

UničovDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
2.10
2.65
Strzelone
1.60
1.40
1.50
Stracone
1.60
0.70
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Sigma Olomouc IIDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.10
3.50
3.30
Strzelone
2.20
2.60
2.40
Stracone
0.90
0.90
0.90
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Sigma Olomouc II jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Uničov u siebie
2.60 gola/mecz
Sigma Olomouc II na wyjeździe

Progi bramkowe

UničovSigma Olomouc II
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUničovSigma Olomouc II
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00