Football Stats
Herb Unie Hlubina
Unie HlubinaŚr. pkt/mecz 1.95
Czechy / 3. liga - MSFL19 września 2026 15:30
Herb Polanka nad Odrou
Polanka nad OdrouŚr. pkt/mecz 0.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Unie Hlubina

Streaki - Unie Hlubina

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Unie Hlubina — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Unie Hlubina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Unie Hlubina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Unie Hlubina — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Unie Hlubina — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Unie Hlubina — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Unie Hlubina — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Unie Hlubina — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Unie Hlubina — jest niepokonany (15/20, 75%)

Streaki - Polanka nad Odrou

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Polanka nad Odrou — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Polanka nad Odrou — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Polanka nad Odrou — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Polanka nad Odrou — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Unie Hlubina

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Unie Hlubina — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Unie Hlubina — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Polanka nad Odrou

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Polanka nad Odrou — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Polanka nad Odrou — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.05Herb Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou24Herb Unie HlubinaUnie Hlubina
25.10Herb Unie HlubinaUnie Hlubina51Herb Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou
23.03Herb Unie HlubinaUnie Hlubina11Herb Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou
20.08Herb Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou02Herb Unie HlubinaUnie Hlubina
01.04Herb Unie HlubinaUnie Hlubina10Herb Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou
21.08Herb Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou00Herb Unie HlubinaUnie Hlubina

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Unie Hlubina jest o 500% lepsza niż Polanka nad Odrou pod względem odsetku wygranych meczów.

Unie HlubinaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
80%
60%
Śr. goli/mecz
3.80
4.10
3.95
Strzelone
2.20
2.70
2.45
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Polanka nad OdrouDomWyjazdOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
2.50
2.40
2.45
Strzelone
0.80
0.90
0.85
Stracone
1.70
1.50
1.60
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
60%
20%
40%

Ostatnie 10 meczów

Unie Hlubina jest o +144% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Unie Hlubina u siebie
0.90 gola/mecz
Polanka nad Odrou na wyjeździe

Progi bramkowe

Unie HlubinaPolanka nad Odrou
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUnie HlubinaPolanka nad Odrou
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Under 3.5
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Under 4.5
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Under 5.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II6510162.67
2Frýdek-Místek6411132.17
4Unie Hlubina6402122.00
5Sigma Olomouc II6402122.00
6Uničov6402122.00
7Slovácko II6321111.83
8Uherský Brod6312101.67
9Vrchovina6312101.67
10Zlín II623191.50
11Vítkovice622281.33
12Karviná II621371.17
13Hranice620461.00
14Hodonín612350.83
15Blansko603330.50
17Havířov602420.33
18Vsetín600600.00