Football Stats
Herb Karviná II
Karviná IIŚr. pkt/mecz 0.95
Czechy / 3. liga - MSFL2 września 2026 16:30
Herb Frýdek-Místek
Frýdek-MístekŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Karviná II

Streaki - Karviná II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karviná II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Karviná II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Karviná II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Karviná II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Karviná II — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Frýdek-Místek

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Frýdek-Místek — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Frýdek-Místek — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Frýdek-Místek — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Frýdek-Místek — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Frýdek-Místek — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Frýdek-Místek — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Karviná II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Karviná II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Frýdek-Místek

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Frýdek-Místek — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Frýdek-Místek — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Frýdek-Místek — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.03Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek10Herb Karviná IIKarviná II
10.08Herb Karviná IIKarviná II03Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek
26.04Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek20Herb Karviná IIKarviná II
22.09Herb Karviná IIKarviná II01Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek
29.03Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek12Herb Karviná IIKarviná II
27.08Herb Karviná IIKarviná II22Herb Frýdek-MístekFrýdek-Místek

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Frýdek-Místek jest o 125% lepsza niż Karviná II pod względem odsetku wygranych meczów.

Karviná IIDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.00
2.70
2.85
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.70
1.70
1.70
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Frýdek-MístekDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.50
2.70
2.60
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Frýdek-Místek jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Karviná II u siebie
1.40 gola/mecz
Frýdek-Místek na wyjeździe

Progi bramkowe

Karviná IIFrýdek-Místek
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKarviná IIFrýdek-Místek
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00