Football Stats
Herb SK Krumvir
SK KrumvirŚr. pkt/mecz 2.00
Czechy / 4. liga - Divizie E5 września 2026 16:00
Herb Holešov
HolešovŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - SK Krumvir

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SK Krumvir — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (4/4, 100%)
  • SK Krumvir — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (4/4, 100%)
  • SK Krumvir — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • SK Krumvir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • SK Krumvir — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • SK Krumvir — wygrywa u siebie (3/4, 75%)
  • SK Krumvir — jest niepokonany u siebie (3/4, 75%)

Streaki - Holešov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Holešov — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Holešov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Holešov — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Holešov — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Holešov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Holešov — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - SK Krumvir

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SK Krumvir — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SK Krumvir — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SK Krumvir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Holešov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Holešov — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Holešov — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Holešov — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Holešov — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Holešov — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Holešov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SK Krumvir jest o 123% lepsza niż Holešov pod względem odsetku wygranych meczów.

SK KrumvirDomWyjazdOgółem
Win %
75%
50%
67%
Śr. goli/mecz
4.25
2.50
3.67
Strzelone
2.50
1.00
2.00
Stracone
1.75
1.50
1.67
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
25%
0%
17%
Nie strzelił %
25%
50%
33%
HolešovDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
3.20
3.15
Strzelone
2.10
1.20
1.65
Stracone
1.00
2.00
1.50
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

SK Krumvir jest o +108% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
SK Krumvir u siebie
1.20 gola/mecz
Holešov na wyjeździe

Progi bramkowe

SK KrumvirHolešov
Over 0.5
100% (4/4)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (4/4)
90% (9/10)
Over 2.5
100% (4/4)
50% (5/10)
Over 3.5
25% (1/4)
50% (5/10)
Nie strzelił
25% (1/4)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (3/6)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
67% (4/6)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (3/6)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
83% (5/6)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSK KrumvirHolešov
Under 0.5
0% (0/26)
0% (0/6)
0% (0/20)
Under 1.5
4% (1/26)
0% (0/6)
5% (1/20)
Under 2.5
35% (9/26)
17% (1/6)
40% (8/20)
Under 3.5
62% (16/26)
83% (5/6)
55% (11/20)
Under 4.5
88% (23/26)
83% (5/6)
90% (18/20)
Under 5.5
92% (24/26)
83% (5/6)
95% (19/20)
4. liga - Divizie E — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kozlovice211042.00
2Strání211042.00
3Prostejov B110033.00
4Holešov110033.00
5SK Krumvir110033.00
6Břeclav110033.00
7Slavičín110033.00
9Brumov210131.50
10Šternberk201110.50
11Hluk201110.50
12Nové Sady100100.00
13Sokol Lanžhot100100.00
14Kroměříž II100100.00
15Bzenec100100.00
16Baťov200200.00