Football Stats
Herb Znojmo
Flaga CzechyZnojmo
2. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie D

2026/27 Znojmo — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R2
P0
Gz6
Gs2
RB+4
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Znojmo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Znojmo — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Znojmo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Znojmo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Znojmo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Znojmo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Znojmo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Znojmo — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Znojmo — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Znojmo — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Znojmo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Znojmo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Znojmo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Znojmo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Znojmo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Znojmo — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Znojmo — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Znojmo — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Znojmo — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Znojmo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Znojmo — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Znojmo — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Znojmo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb ZnojmoZnojmo30Sparta Brno
22.08Bystrc Kníničky11Herb ZnojmoZnojmo
15.08Herb ZnojmoZnojmo21Kuřim
08.08Bedrichov00Herb ZnojmoZnojmo
13.06Ždírec nad Doubravou21Herb ZnojmoZnojmo
05.06Herb ZnojmoZnojmo101Žďár nad Sázavou
31.05Herb ZnojmoZnojmo51Sparta Brno
24.05Herb ZnojmoZnojmo31Chotebor
16.05Kuřim31Herb ZnojmoZnojmo
10.05Herb ZnojmoZnojmo40Pelhřimov

Znojmo — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 117% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
2.00
2.70
4.70
Strzelone
1.70
2.00
3.70
Stracone
0.30
0.70
1.00
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
80%
40%
60%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
1.70
2.80
Strzelone
0.40
0.90
1.30
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 3.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Znojmo

Wynik meczu

0-0
1 (25%)
2-1
1 (25%)
3-0
1 (25%)
1-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
2-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Znojmo

Liczba goli w meczu

3
2 (50%)
0
1 (25%)
2
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
2
1 (25%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie D.

4. liga - Divizie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tatran Bohunice211042.00
2Znojmo211042.00
3Kuřim210131.50
4Sokol Tasovice110033.00
6Pelhřimov110033.00
7FS Třebíč210131.50
8Velká Bíteš210131.50
9Humpolec101011.00
11Bedrichov101011.00
14Sparta Brno100100.00
16Chotebor100100.00