Football Stats
Herb Alashkert
AlashkertŚr. pkt/mecz 1.65
Armenia / Premier League3 sierpnia 2026 18:00
Herb Ararat
AraratŚr. pkt/mecz 0.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Alashkert

7W — Alashkert0D3W — Ararat

Streaki - Alashkert

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alashkert — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Alashkert — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Alashkert — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Alashkert — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Alashkert — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Alashkert — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Alashkert — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Ararat

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ararat — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Ararat — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Ararat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ararat — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ararat — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ararat — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Alashkert

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alashkert — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alashkert — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Ararat

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ararat — nie wygrywa 1. połowę w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ararat — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.08Herb AlashkertAlashkert30Herb AraratArarat
14.04Herb AlashkertAlashkert20Herb AraratArarat
11.04Herb AraratArarat23Herb AlashkertAlashkert
16.08Herb AlashkertAlashkert30Herb AraratArarat
18.04Herb AraratArarat32Herb AlashkertAlashkert
08.03Herb AlashkertAlashkert01Herb AraratArarat
03.08Herb AraratArarat20Herb AlashkertAlashkert
20.05Herb AraratArarat13Herb AlashkertAlashkert
30.03Herb AlashkertAlashkert21Herb AraratArarat
12.11Herb AraratArarat01Herb AlashkertAlashkert

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Alashkert jest o 200% lepsza niż Ararat pod względem odsetku wygranych meczów.

AlashkertDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.10
2.80
2.45
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
AraratDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
2.10
3.90
3.00
Strzelone
0.60
0.80
0.70
Stracone
1.50
3.10
2.30
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Ostatnie 10 meczów

Alashkert jest o +75% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Alashkert u siebie
0.80 gola/mecz
Ararat na wyjeździe

Progi bramkowe

AlashkertArarat
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAlashkertArarat
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Noah5500153.00
2Alashkert5311102.00
3Sardarapat4310102.50
4Pyunik Yerevan4310102.50
5Ararat-Armenia5311102.00
6FC Urartu522181.60
7Shirak521271.40
8BKMA511340.80
9Gandzasar510430.60
10Ararat510430.60
11Syunik501410.20
12Van501410.20