Football Stats
Herb FC Urartu
FC UrartuŚr. pkt/mecz 1.80
Armenia / Premier League2 sierpnia 2026 19:00
Herb Pyunik Yerevan
Pyunik YerevanŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Urartu

3W — FC Urartu4D3W — Pyunik Yerevan

Streaki - FC Urartu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Urartu — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FC Urartu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Urartu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Urartu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Urartu — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Urartu — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)

Streaki - Pyunik Yerevan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Pyunik Yerevan — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pyunik Yerevan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pyunik Yerevan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Pyunik Yerevan — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Pyunik Yerevan — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - FC Urartu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Urartu — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Pyunik Yerevan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Pyunik Yerevan — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pyunik Yerevan — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pyunik Yerevan — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Pyunik Yerevan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pyunik Yerevan — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Pyunik Yerevan — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb FC UrartuFC Urartu22Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
23.04Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan21Herb FC UrartuFC Urartu
21.11Herb FC UrartuFC Urartu11Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
29.08Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan12Herb FC UrartuFC Urartu
19.04Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan14Herb FC UrartuFC Urartu
09.03Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan03Herb FC UrartuFC Urartu
05.08Herb FC UrartuFC Urartu00Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
28.04Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan50Herb FC UrartuFC Urartu
27.02Herb FC UrartuFC Urartu11Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan
25.10Herb Pyunik YerevanPyunik Yerevan31Herb FC UrartuFC Urartu

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pyunik Yerevan jest o 20% lepsza niż FC Urartu pod względem odsetku wygranych meczów.

FC UrartuDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.70
1.70
2.70
Strzelone
2.30
1.10
1.70
Stracone
1.40
0.60
1.00
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Pyunik YerevanDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
1.70
1.50
1.60
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
0.40
0.50
0.45
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

FC Urartu jest o +130% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
FC Urartu u siebie
1.00 gola/mecz
Pyunik Yerevan na wyjeździe

Progi bramkowe

FC UrartuPyunik Yerevan
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
40% (4/10)
Over 2.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 3.5
60% (6/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC UrartuPyunik Yerevan
Match Corners AVG
12.50 (2/40)
12.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 14.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC UrartuPyunik Yerevan
Corners Earned Match
5.50
5.50
More Corners Than Opponent
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 2.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Corners Earned
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
11
11

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC UrartuPyunik Yerevan
Match Cards AVG
3.50 (2/2)
3.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
7
7
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC UrartuPyunik Yerevan
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 2.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 3.5
83% (33/40)
65% (13/20)
100% (20/20)
Under 4.5
88% (35/40)
75% (15/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Noah5500153.00
2Alashkert5311102.00
3Sardarapat4310102.50
4Pyunik Yerevan4310102.50
5Ararat-Armenia5311102.00
6FC Urartu522181.60
7Shirak521271.40
8BKMA511340.80
9Gandzasar510430.60
10Ararat510430.60
11Syunik501410.20
12Van501410.20